FPS'ki
#1
A więc tak ;
Gdy pierwszy raz wbiłem po naprawie lapka na mincrofta , miałem tak z 150-250 FPS . A teraz po miechu gry tak jakby się zablokowało. Mam stałe 60 fps , czasami spada do 50 . Nie podoba mi się to , albowiem jak się wbije np do takiego Tomateusa (wiem że już ma nową wyspę) to spada do 30fps. A kiedyś było 150fps jak już pisałem .
Czy to problemy z tym całym Vsync czy jakoś tak ?
Aaa , jeszcze zapomniałem napisać ,że lapek jest w wręcz idealnym stanie .Mam pare apek , w tym mc i Star Warsy. Czyli wina zaśmiecania (którego nie ma )to n jest . Proszę o pomoc Diamond
Pozdrawiam
PewDiePie
Yyyy , PggyPie
#2
I tak masz płyną grę , więc po co patrzysz na takie spadki ? (gra bez lagów jest od 30 fpsów) Ps ustaw se rednderowanie na 2 tiny na 100% będziesz miał więcej fpsów.
[Temat do zamknięcia]
#3
Wide że jesteś bardzo pomocnym użytkownikiem Wink
Tak czy siak , dziękuję za pomoc.
Miłego grania na Sky-land.pl
PiggyPie
#4
(01-11-2016, 22:22)AWP_Asiimov napisał(a): I tak masz płyną grę , więc po co patrzysz na takie spadki ? (gra bez lagów jest od 30 fpsów) Ps ustaw se rednderowanie na 2 tiny na 100% będziesz miał więcej fpsów.
[Temat do zamknięcia]

To zależy jeszcze, czy grasz na 1.7 czy 1.8, bo 1.7 mniej stabilne i przez to mniej FPS.

AWP, zrozum, że klatki ostro spadły, to raczej nie mogą klatki ot tak spaść, right? Smile

+ jak to możliwe, żeby FPSy spadły o 180 klatek na sekundę? Shocked

++ Płynna gra to od 48 FPS w górę c:

Poza tym, wracając do tematu to Vsync wyłączysz w ustawieniach graficznych w MC Tongue

Niedostępny
#5
No i prawilnie Smile
dzięki IamAwesomeArcher za pomoc , być może podczas ustawiania gry włączyłem vsync, przez co straciłem fps...
Teraz znów mamm po 200 fps thx


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości