wkurza mnie.
#1
Moj: taki jak tu
jego: michał2007
powod: mówi ze mam aure, grozi permem po czym uraża moją osobę i nie umie pisać "poza tym"
   

proszę zniszczcie to zanim złoży jaja
   
   
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#2
Nie przesadzaj.

#DoPostu5
Ale to nie ja banuje, jak podajesz jakies dane osobowe, to sie nie dziw, ze masz bana.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
czym przesadzam? to ze mnie nie lubisz nie znaczy ze masz wszedzie swoje dwa grosze dodawac.
przezwał mnie od homoseksualisty tylko troche innym slowe i spamil ze mam cheaty.

a dałem ten post dla administracji, nie dla cb. Normalnie wysłał bym Cichuskowi na pw ale jak wiemy Admin nie czyta PW.

więc z łaski swojej przestań wszystko oceniać i zajmij sie sobą

a to już Stalking
   
   

Apeluje o jak najszybsze zbanowanie go ponieważ uprzykrza mi grę
   
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#4
ja bym był za to obrażony , Hub wiesz ja napisałem kiedyś ***** i ty mnie zgłosiłeś więc :/
#5
no niestety Hub zgłasza każdego kogo nie lubi, mysli ze to jego serwer i kształtuje go jak mu sie żywnie podoba nie zwracająć uwagi na to ze to mu nie wychodzi zbyt dobrze. To tak a marginesie, a ja sie zastanawiam dlaczego administracja nie działa w tej sprawie? jak on poprosił o bana dla mnie to w 10 minut zostałem zbanowany a post jest od paru godzin.
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#6
Zbanowany na 30 minut.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości