Drogi Cichusku
#1
Moja Prośba kieruje się głownie do właściciela serwera. Nie tak dawno pojawił sie wątek o tym że moja dyniarka laguje.

Prosiłabym abyś sie wybrał na działkę 2;-2 aby sprawdzić czy dynarka jest zagrozna usunięciem . jeśli tak natychmiast dokonam przebudowy a mniej lagujaca
#2
Ja bym poprosiła o tabliczkę na /spawn żeby skomplikowane mechanizmy budować na działkach dalszych, bo sama kiedyś zbudowałam dyniarkę, mam jeszcze grinder i strasznie jest. Nie przemyślałam tego, ale każdy chce grać, a te mechanizmy powodują nieziemskie lagi i nie dziwię się, że ludzie się wkurzają.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#3
(01-06-2016, 18:54)Rzepielinka napisał(a): Ja bym poprosiła o tabliczkę na /spawn żeby skomplikowane mechanizmy budować na działkach dalszych, bo sama kiedyś zbudowałam dyniarkę, mam jeszcze grinder i strasznie jest. Nie przemyślałam tego, ale każdy chce grać, a te mechanizmy powodują nieziemskie lagi i nie dziwię się, że ludzie się wkurzają.
Ale to może jak będzie nowa edycja? Bo teraz to szkoda tych graczy, co zbudowal coś na tych działkach blisko spawnu :/.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
Informacja może być, w niczym nie przeszkadza brak nowej edycji
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#5
(01-06-2016, 19:43)HubPlayGames napisał(a):
(01-06-2016, 18:54)Rzepielinka napisał(a): Ja bym poprosiła o tabliczkę na /spawn żeby skomplikowane mechanizmy budować na działkach dalszych, bo sama kiedyś zbudowałam dyniarkę, mam jeszcze grinder i strasznie jest. Nie przemyślałam tego, ale każdy chce grać, a te mechanizmy powodują nieziemskie lagi i nie dziwię się, że ludzie się wkurzają.
Ale to może jak będzie nowa edycja? Bo teraz to szkoda tych graczy, co zbudowal coś na tych działkach blisko spawnu :/.

i tak jej nie bedzie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości