skara
#1
sebatobi
HubPlayGames
budowle na dzialce (chyba nie musze wyjasniac)
ss


Załączone pliki Miniatury
   
Nie mam sygnatury. Enderman
#2
1. Brak dowodu ze zrobił to hub.
2. To nie koniecznie jest to o czym myślisz
3. Czy te zaznaczone pozycje graczy do nie cheaty ?
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#3
1. Jest to dzialka huba, a był na classicu gdy mowilem mu o tych budowlach. Nie odpowiedział mi o budowlach, a na inne pytania odpowiadał.
2. A ja wiem... Ale hub dobrze wie że takie rzeczy na dzialce grożą banem i by je zniszczył, a nie odpowiadał.
3. To nie cheaty, to hitboxy. Możesz je sam włączyć poprzez trzymanie F3 i naciśnięcie klawisza B. (na pewno dziala na wszystkich wersjach MC od 1.6.x do 15w50a, starszych nie sprawdzałem, na pewnych zmodyfikowanych wersjach też może nie działać). BTW, one wyglądają trochę inaczej na różnych wersjach MC, więc jak grasz na 1.7, to nie zobaczysz czerwonych i niebieskich części hitboxów, a hitbox ciebie samego będzie wisieć 1,5 metra nad jego poprawną lokacją.
Nie mam sygnatury. Enderman
#4
(01-02-2016, 11:46)sebatobi napisał(a): 1. Jest to dzialka huba, a był na classicu gdy mowilem mu o tych budowlach. Nie odpowiedział mi o budowlach, a na inne pytania odpowiadał.
2. A ja wiem... Ale hub dobrze wie że takie rzeczy na dzialce grożą banem i by je zniszczył, a nie odpowiadał.
3. To nie cheaty, to hitboxy. Możesz je sam włączyć poprzez trzymanie F3 i naciśnięcie klawisza B. (na pewno dziala na wszystkich wersjach MC od 1.6.x do 15w50a, starszych nie sprawdzałem, na pewnych zmodyfikowanych wersjach też może nie działać). BTW, one wyglądają trochę inaczej na różnych wersjach MC, więc jak grasz na 1.7, to nie zobaczysz czerwonych i niebieskich części hitboxów, a hitbox ciebie samego będzie wisieć 1,5 metra nad jego poprawną lokacją.

Hitboxy są dostępne w huzuni Smile
Niedostępny
#5
No właśnie też mi się wydaje, że to jakiś cheat, pierwszy raz się z tym spotkałam - zaraz się skonsultuję z kim trzeba. Na tych budowlach nawet nie ma nic napisane, więc po prostu myślę, że komu za zadziałać na wyobraźnię to zadziała. Nie przypominam sobie, żeby Hub kiedykolwiek ustawiał męskie genitalia na działkach.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości