Co mam teraz zrobić?
#1
Sprawa taka, iż pragnę zrobić "PushPark0r", który będzie używał dosyć dużo redstone (spokojnie, nie tyle co dyniarka): tam kilka staków pistonów, redstone, przekaźniki oraz to wszystko na clocku. Ale mam sąsiadów :/ Którzy w ogóle nie wbijają (przynajmniej ja ich nie widzę). Teraz pytanie - Odwołać projekt "PushPark0r" czy go kontynuować? Czy jeżeli ktoś zgłosiłby moją działkę za lagi, to musiałoby to wszystko zostać usunięte czy nie, bo tylko na clocku zaczynają u niektórych spadać FPSy (nie mi). Czy warto kontynuować budowę nieco lagującego "PushPark0ra" czy odwołać projekt i zrobić coś zastępczego?

Czekam na odpowiedź administracji Smile

Niedostępny
#2
ja bym na twoim miejscu kontynuowal. Twoje dzialki sa dosc daleko od spawnu (0;100 czy cos tam) i skoro sadzisz ze twoi sasiedzi sa ciagle off to nie ma problemu... tyklo zebys nie przeszadzil z iloscia mechanizmow ;p
#3
Opisywałem, że będzie tam do kilku staków pistonów, redstone, przekaźniki - wszystko na clocku. :/ Wolę się upewnić, żeby nie było akcji, tak jak u ZiiiZ'a

Niedostępny
#4
skoro pisales ze bedzie mniej niz w dyniarce to raczej bedzie ok ale niech jeszcze napisze cos administracja Wink
#5
Działkę masz daleko od spawnu (przynajmniej tak piszą gracze). Jeśli nikt się nie będzie skarżył to nikt ci niczego nie zniszczy. Zamykam, a jeśli ktoś z adminów zechce coś dopisać to dopisze.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości