wyłączanie się gry !
#1
Exclamation 
gdy włączam launcher wybieram nick klikam graj po załadowaniu launcher na chwile się zamyka i odpala znowu i tak w kółko ! HELP [/u][/i][/b][/size]
#2
upewnij sie ze masz zainstalowana jave 8 Smile (w przypadku sky launcher)
#3
(12-23-2015, 09:18)jaworeq napisał(a): gdy włączam launcher wybieram nick klikam graj po załadowaniu launcher na chwile się zamyka i odpala znowu i tak w kółko ! HELP [/u][/i][/b][/size]

Z tego co piszesz, to jest normalne xDD. Włączasz launcher, klikasz graj, on się na chwile wylaczy i potem otwiera się w nowym oknie c;
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
@Hub, czytaj ze zrozumieniem i to nie jest normalne, że ci się nie uruchamia gra...
@Kuba, pomysłowo. Bez javy nie włączyłby się mu w ogóle launcher i pojawiłby się komunikat Smile

Usuń .minecraft z %appdata%.
Pamiętaj o skopiowaniu screenów/save'ów, jeżeli są Ci potrzebne.
Potem zainstaluj ponownie.

Pewnie jakiś błędny plik, czy coś tam. Też tak miałem, pomogło.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#5
nic nie pomogło Cry
#6
Usuń te wszystkie foldery .minecraft z %appdata% i zainstaluj wszystko od nowa.
#7
nadal nic nie działa i nie piszcie usuń .minecreaft bo już to robiłem
#8
Uruchom na innej wersji, np. zamiast 1.7.x użyj 1.8.x.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#9
też nic Sad
nadaal nie działa
#10
W takim razie jeśli masz do wyboru grę na win 32 lub 64-bitowym to sprawdź, którą masz wersję i wybierz ją (czasem w niektórych launcherach jest taka opcja). A tak w ogóle to może napisz jaki masz launcher? Ja polecam Shiginima jeśli masz problem ze sky-landowym.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości