Oculus samsung galaxy s6
#11
(12-20-2015, 22:54)McKwadrat napisał(a): Typowy użytkownik apple. Mam srajfona to będę gnoić szajsunga i inne androidowe gówna do potęgi.

Przepraszam miałem doświadczenie z szajsungiem wiec prosz wiem co mówie a innych firm z androidem nie gnębie bo mogą być lub ok
ogolnie nie lobie androida bo lubi się scinac dlatego lubie iphony bo niezawodny systemik ios Smile
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
#12
(12-21-2015, 16:44)Mateuu napisał(a): Przepraszam miałem doświadczenie z szajsungiem wiec prosz wiem co mówie a innych firm z androidem nie gnębie bo mogą być lub ok
ogolnie nie lobie androida bo lubi się scinac dlatego lubie iphony bo niezawodny systemik ios Smile

Na święta powinieneś dostać słownikiem prosto w ten swój pusty łeb
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
  Odpowiedz
#13
(12-21-2015, 20:39)Ewe napisał(a):
(12-21-2015, 16:44)Mateuu napisał(a): Przepraszam miałem doświadczenie z szajsungiem wiec prosz wiem co mówie a innych firm z androidem nie gnębie bo mogą być lub ok
ogolnie nie lobie androida bo lubi się scinac dlatego lubie iphony bo niezawodny systemik ios Smile

Na święta powinieneś dostać słownikiem prosto w ten swój pusty łeb

Bosz cały czas piszę poprawnie... Raz napisałem na szybko z błędami a ty tu mnie obrażasz ;p
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
#14
Samsung - Świetny design, świetna jakość dźwięku, nawalone autorskich aplikacji, ale masz Custom ROMy
Sony - najpiękniejsze nie są, ale za to jest najlepsza społeczność, dzięki której prawie na każdy telefon masz po kilka/kilkanaście systemów.
HTC - szkoda gadać z systemami ;p Brzydkie i wgl
Apple - HA HA HA. Płacisz za markę. Jakość wykonania kijowa, gną się, Patologia patentowa na szeroką skalę (np. opatentowanie odblokowywania ekranu poprzez przesunięcie paska w lewo (LOL)). Kolega podesłał mi specyfikację kompa i kazał obliczyć cenę. Mówię max 5k. Podsyła mi linka, że to jest sprzęt Apple, patrzę 17999zł ;__________;
Xiaomi - jak dotąd najlepsze telefony - tanie, dobre, jakość wykonania w miarę, fajna społeczność, autorski system MIUI, który po prostu wymiata, rozwala konkurencję po całości
Z takich telefonów ostatnio polecam LeTV X600. Za 600zł masz 3GB Ram, FullHD 5,5", 8x2.2GHz. No coś pięknego za tę cenę.
A co do Oculusa XDDD Każdy by chciał to mieć, a nikt nie wie, że to jest sprzęt nie na dzisiejsze czasy. Narazie nie ma dobrych kompów potrafiących obsłużyć 2k@90FPS. Potrzeba do tego dwie karty graficzne za 3000zł, żeby to chodziło. No chyba, że chcesz mieć gunwo to taka za 1500zł też starczy Tongue

Do twórcy wątki. Jaki kurna Oculus? XD Jak to jest po prostu taka kszynka do VR a nie pełnoprawy Oculus Tongue
Byłem w Warszawie na targach i tam był Oculus. Straszna pikseloza, słaba grafika, wydajesz 6000zł na kompa a i tak wrażenia do upy XD
  Odpowiedz
#15
ja kupiłem samsunga właśnie dlatego, bo na xda jest nt. mojego telefonu potężne community XD w applach to możesz sobie najwyzej jailbreaka zrobić, czy jak to się nazywa ;p

McKwadrat - zauważyłem, że Ty lubisz się chwalić swoimi nowymi rzeczami XD zrób tą s6 zdjęcie tego oculusa ;p chciałbym chociaż zobaczyć jak wygląda .-.
?
Niedostępny
  Odpowiedz
#16
(01-01-2016, 14:38)AboundPL napisał(a): Apple - HA HA HA. Płacisz za markę. Jakość wykonania kijowa, gną się, Patologia patentowa na szeroką skalę (np. opatentowanie odblokowywania ekranu poprzez przesunięcie paska w lewo (LOL)). Kolega podesłał mi specyfikację kompa i kazał obliczyć cenę. Mówię max 5k. Podsyła mi linka, że to jest sprzęt Apple, patrzę 17999zł ;__________;

1. za markę ? proszę taki szajsung kosztuje podobnie
2.Jakość nie jest kijowa a po 2 KAŻDY TELEFON da się wygiąć a po prostu ktoś o sprawdźmy czy ip 6plus się wygina o zobaczcie wygoił się powiem ze to samo się zrobiło...btw. w 6s już i tak to naprawili
3.Patologia ? iOS jest lepszy od andro gunwa android może ci się ścinać...
4.Ja powiem że kompów od apple nigdy nie lubiłem...są na maxa słabe bo komp za 6 tyś a photoshop ci nie działa...Osobiście jeżeli chodzi o laptopy i pc to wole windowsa ale iphony i ipady sa spx i mają tego niezawodnego ios
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
#17
Oho, szykuje się shitstorm o to czy Apple to szajs czy nie.
Idę po popcorn.

Wysłane z mojego odkurzacza Zelmer 1100Z za pomocą tapatalk
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
  Odpowiedz
#18
ja tek nie uważam a po 2 sony ma ładne telefony może nei sa takto super wygodne bo kwadrat ale kafle szkła z tyłu bardzo ładnie się prezentują lg mogą być tez spx i apple ale serio no ja miałem doświadczenia z szajsungami i były dupne ;p
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
#19
Samsungi są dupne ale te Trendy nie trendy co Frost ma XDDD
Te droższe są fajne, tylko drogie Tongue
I tak btw. Od momentu kupienia telefonu nie pamiętam, żeby kiedykolwiek się zaciął ;p
  Odpowiedz
#20
(01-01-2016, 18:21)AboundPL napisał(a): Samsungi są dupne ale te Trendy nie trendy co Frost ma XDDD
Te droższe są fajne, tylko drogie Tongue
I tak btw. Od momentu kupienia telefonu nie pamiętam, żeby kiedykolwiek się zaciął ;p

a jaki masz fon xD mi jakoś od monentu kupienia nić się nie zrąbało nie scieło i nie wygięło xD

ta te trendy co Frost ma xd
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości