coooooo?!
#1
Cichy czemu zrobiłeś śnieg za pomocą cząsteczek, i to jeszcze gwiazdkami zamiast śniegu? To jest takie brzydkieeeee...... nie lubie śniegu z gwiazdek! Masz ty w ogóle pojęcie o możliwościach MC i Bukkitu? O wiele prostszym i ładniejszym sposobem byłoby ustawienie biomu całej mapy działek i spawnu na biom zimowy, i ewentualne ustawienie na nich pogody na deszczową (wtedy śnieg spadnie) (pogoda się sama zmienia ale jak się będzie ciągle ustawiać deszcz za pomocą zegara z commandblockiem to pogoda będzie tylko śniegowa cały czas). A do tego ten śnieg z gwiazdek, zamiast spadać z nieba, pojawia się wszędzie i spada bardzo powoli, i spada tylko 1 kratke zanim zniknie!!!!
Nie mam sygnatury. Enderman
#2
Tak cichy weź zmień te gwiazdki bo mnie wkurzają
[Obrazek: 5728a8aa16bf7c21a7643b7fe253a77c.gif]

#3
Jest ładne, nie wiem o co wam chodzi Smile
Skromne, nie jest przesadzone, raczej nie laguje jak śnieg.
W końcu może doda snow na ziemi.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#4
(12-11-2015, 11:44)sebatobi napisał(a): Cichy czemu zrobiłeś śnieg za pomocą cząsteczek, i to jeszcze gwiazdkami zamiast śniegu? To jest takie brzydkieeeee...... nie lubie śniegu z gwiazdek! Masz ty w ogóle pojęcie o możliwościach MC i Bukkitu? O wiele prostszym i ładniejszym sposobem byłoby ustawienie biomu całej mapy działek i spawnu na biom zimowy, i ewentualne ustawienie na nich pogody na deszczową (wtedy śnieg spadnie) (pogoda się sama zmienia ale jak się będzie ciągle ustawiać deszcz za pomocą zegara z commandblockiem to pogoda będzie tylko śniegowa cały czas). A do tego ten śnieg z gwiazdek, zamiast spadać z nieba, pojawia się wszędzie i spada bardzo powoli, i spada tylko 1 kratke zanim zniknie!!!!

piszesz mi, ze nie znam mozliwosci bukkita, a sam wymieniasz wszystko co mozna zrobic wlasnie bez niego.


(12-11-2015, 12:55)Hayer napisał(a): Jest ładne, nie wiem o co wam chodzi Smile
Skromne, nie jest przesadzone, raczej nie laguje jak śnieg.
W końcu może doda snow na ziemi.

wlasnie o to chodzi.
normalny snieg pada na calej mapie w duzej ilosci.
moze nie obciaza serwera, ale mocno pogorsza przyjemnosc z gry (slaba widocznosc i mniej fps).

dlatego wlasnie dobrym pomyslem bylo zastosowanie czasteczek z fajerwerkow, nie jest ich duzo, sa "delikatniejsze", zachowuja sie jak platki sniegu i w zadnym wypadku nie pogarszaja warunkow gry, nic nie zaslaniaja, nie maja wplywu na ilosc fps, padaja tylko w okolicy twojej osoby (u innych tego nie widzisz).

a snieg, drzewka swiateczne, prezenty itp zbuduje niedlugo na kazdym serwerze, dzisiaj tylko robilem testy jak ten sniezek bedzie sie sprawowal. jak ci sie on nie podoba, to w ustawieniach graficznych zawsze mozesz zmienic opcje czasteczek na "minimalne".
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości