Pytanie
#1
Cichy, czy plugin używany żeby działały bronie na pistoletach jest u was autorski? Rolleyes
Nie mam sygnatury. Enderman
#2
pisalem to cichemu na pw i nie odpisal ;c ale prawdopodobnie serwer uzywa pluginu crack shot (guns)
#3
Em, wypowiadał się już na ten temat ;x
odpowiedź: Guns++
#4
Najwyraźniej nie ma takiego pluginu jak Guns++ (http://www.curse.com/search/bukkit-plugi...Guns%2B%2B), jest guns+ ale on działa na jakichś dziwnych wersjach MC, raczej nie na 1.7-1.8
Nie mam sygnatury. Enderman
#5
(11-21-2015, 14:18)lassem39 napisał(a): Em, wypowiadał się już na ten temat ;x
odpowiedź: Guns++
Weź nie wymyślaj. Od pewnego czasu takie głupoty piszesz, że nwn...
Plugin na pistoletach to CrackShot.
#6
(11-21-2015, 14:49)Puyan napisał(a):
(11-21-2015, 14:18)lassem39 napisał(a): Em, wypowiadał się już na ten temat ;x
odpowiedź: Guns++
Weź nie wymyślaj. Od pewnego czasu takie głupoty piszesz, że nwn...
Plugin na pistoletach to CrackShot.

czyli tak jak pisalem.
ps. czy ktos zna link do textur packa dla tego pluginu ale tak ze rozpoczyna sie natychmiastowe pobieranie? caly czas szukam i nic nie moge znalesc a potrzbuje to
#7
Łął! Czyli zdaje się że jak plugin to CrackShot to wiele rzeczy które Cichy uznawał za niemożliwe do wykonania na pistoletach są pewnie możliwe bez edycji samego pluginu.
p.s. Kuba, jeśli chodzi ci o paczkę ZASOBÓW na skylandowe pistolety to wejdź do folderu MC (chyba wiesz jak to zrobić ale i tak powiem, win+R, %appdata%, .minecraft), dalej do server resource packs i tam poszperaj w poszukiwaniu paczki skylanda, i przerzuć ją do resource packs.
Nie mam sygnatury. Enderman
#8
tylko ze mi oto nie chodzi. Mam textur pack tego pluginu. mam tez wlasny serwer gdzie tez robie pistolety. aby serwer pobieral txt musi byc link do natychmiastowego pobierania w serwer.propeties czy cos tam.
I wlasnie nie moge znalesc hostingu plikow gdzie takie pobieranie jest a wlasnej strony nie chce mi sie tworzyc . kiedys to robilem ale za duzo roboty jak na 1 link .
Cichy swojego linku by napewno nie dal wiec moze ktos z was zna chociaz jakis hosting .


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości