Pinging...
#1
Cześć!
Otóż mam problem z wejściem na serwer, ponieważ pisze mi Pinging
Zna ktoś odpowiedź na pytanie jak zrobić, żeby był normalny sky-land.pl?
Nie mogę przez to wejść na serwer.
Pozdrawiam.
#2
rozumiem, ze w ogole nie wyswietla ci sie serwer na liscie serwerow aby byl dostepny? a inne serwery ci dzialaja?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
podejrzewam ze jesli tak pisze to znaczy ze masz cos z pingiem a dokladnie to z internetem. Nie zawsze kazdy serwer moze dzialac, gdyz kazdy ma inne zapotrzebowanie na internet.
#4
Zle wpisany adres sky-landa moze
Niedostępny
#5
Jeśli cały czas mówi "pinging" na liście serwerów na skylandzie, to nic to nie znaczy. Mi tak jest od zawsze że gdy po raz pierwszy załaduję listę serwerów, to prawie wszystkie serwery się poprawnie pingują, ale gdy ją odświeżę, to żaden się nie może spingować, a mimo tego mogę na niego normalnie dołączyć.
Jeśli w ogóle nie możesz wejść na serwer po kliknięciu Join Server, to rzeczywiście może być problem z internetem, komputerem, albo serwerem na który chcesz wejść.
Nie mam sygnatury. Enderman
#6
Tak cichusku nie wyswietla mi ze jest dostepny. Resetowalem mc, pc odswiezalem liste i nic. Inne srv mi dzialaja. Sky-land tez dawniej dzialal. Jak to naprawic?
#7
Też tak miałem po jakimś czasie zresetowałem router i włączyłem na nowo mc i działał Smile


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#8
Resetowalem router, bawilem sie w wylaczanie i wlaczanie pc i mc
szukalem na necie... Jakis inny pomysl?
#9
Spróbuj zaktualizować Javę. Najlepiej to wywal cały folder i zainstaluj najnowszą jeszcze raz, bo potrafią pozostać jakieś bliżej nieokreślone pliki, które robią dużo bałaganu. Mi pomogło jak kiedyś miałam taki problem.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#10
Ale ja mam duzo rzeczy z javy, bo mam tez swoj srv...
Daje ss:
http://zapodaj.net/a7c6a917e2d02.png.html


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości