Skyblock & Waterblock
#1
Mam propozycje co do sklepiku sms "skyblock & waterblock" - Większość graczy gra na S1 a nie gra na S2 lub na odwrót czyli gra na S2 a nie gra na S1. Mam propozycje aby kupować vipy, svipy i elite oddzielnie na waterblocku i oddzielnie na skyblocku.
ceny obowiązywały by takie same na obu grach mogą być np. takie:
vip - 6, 07zł
svip - 9, 22zł
elite - 15, 75zł
ceny oczywiście nie muszą być taķie jak ja podałem
Piszcie co o tym myślicie i czekam też na wypowiedź administracji
Prosze o nie zamykanie wątku przez 2-3 dni Smile[/size]
#2
No przecież możesz kupić rangę, a nie musisz grać na skyblocku jak nie chcesz. Jak dla mnie to jest znaczne udogodnienie, bo kupujesz rangę na 1 i 2 tryb gry nie wydając pieniędzy 2 razy.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#3
Chodzi mu chyba o to żeby vip/svip/elite był tańszy ponieważ będzie on aktywowany tylko na waterblocku lub skyblocku.
#4
powiec czy to prawda:
więcej osób grających w obie gry < więcej osób grających w jedną z tych gier
arsey o to mi chodzi bo więcej graczy gra w jedną z tych gier
#5
(11-05-2015, 22:40)arsey3124 napisał(a): Chodzi mu chyba o to żeby vip/svip/elite był tańszy ponieważ będzie on aktywowany tylko na waterblocku lub skyblocku.
Ale jakby Cichy rozdzielił sklep na s1 i s2, to i tak ceny byłby takie same.
Jedyne co może mógłby dodać, to trochę kasy.
#6
a dlaczego nie można zmienić cen? Shocked
#7
(11-05-2015, 22:46)wiktorb38 napisał(a): a dlaczego nie można zmienić cen? Shocked
Większość graczy kupuje rangę na konkretny serwer, a nie na dwa.
Na to samo wyjdzie. To że ranga jest na dwa serwery, to nie ma raczej znaczenia w cenie .-.
#8
to rozumiem ok


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości