Co się stało?
#1
Witam, zbanowano mnie dzisiaj bezpodstawnie. To, że bylam dodana na jej działce automatycznie oznaczyło bana dla mnie.To dziecko podało nam hasło wczoraj i powiedziało zebyśmy wszystko zniszczyly bo chce zbudować nowy i byśmy jej pomogli, a teraz nagle jakieś "pomocy" i ban dla wszystkich tam? Prosze o odpowiedz.
#2
Bułka nie wiem jak można tak kłamać to ze złożyłam skargę na waszego kolegę w skutku czego został zbanowany nie jest powodem do takich kłamstw
A poza tym chyba nie przezytalas tego dwa razy to jest tak nielogiczne i nierealne
#3
Nielogiczne? To jest bardzo logiczne, sama podawałaś nam hasło i znowu kłamiesz, tak jak na serwerze nie dość, że oszukujesz tam to i jeszcze przez Ciebie mamy bana.
#4
Dla twojej informacji masz bana za wlamanie na konto i doszczetne znisczenie zgadzam sie z decyzja puyana
#5
Ale ja Ci się nie włamałam na konto? I sama pisałaś wczoraj byśmy Ci pomogły ją zniszczyć bo chcesz przebudować a ze zniszczeniem jej jest wiele pracy..
#6
nic ci nie podawalam ty wredna (domysl sie) aadmin jest po mojej stronie
#7
Jeszcze mnie obrażasz? Ja tutaj próbuje dojść do porozumienia.
#8
takimi klamstlami nie dojdziesz
lepiej sie przyznaj
#9
Mam sie przyznać ale do czego? Do tego, że nic nie zrobiłam?

Przez twoje wieczne klamstwa mamy bana za cos co sama kazalas/pozwolilas zrobic.
#10
nie klam juz ale musze przyznac masz dar do tego a na bana zaslugujesz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości