działka czas
#1
cześc adminowie czy możecie mi przesunąć czas usunięcia działi na na 20 dni bo mnie nie bdzie 26 pażdziernika w poniedziałek i hce żebyście mogli mi przesunąąć czas usunięcia działki na 20 dni prosze was mam duża dyniarke i mega ituw i 300k prosze o odwpowiedz
#2
Administracja nie może zrobić tego jednej osobie musiała by zrobić to każdemu ...
Ale ty nie będziesz tylko 26.19.2015 roku ?
#3
Jeśli nie będzie cię tylko jeden dzień, to nic ci się nie usunie.
Nie możesz podać hasła jakiejś zaufanej osobie, która wchodziłaby na twoje konto i odświeżała działki?
#4
(10-25-2015, 10:04)adamos23 napisał(a): cześc adminowie czy możecie mi przesunąć czas usunięcia działi na na 20 dni bo mnie nie bdzie 26 pażdziernika w poniedziałek i hce żebyście mogli mi przesunąąć czas usunięcia działki na 20 dni prosze was mam duża dyniarke i mega ituw i 300k prosze o odwpowiedz

Mam podobny problem jak ty :/ jeśli Cichusku mogłbyś jakoś przedłużyć ten czas lub odswiezyc mi te dzialki? Ne odpisales mi na PW :<
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
po prostu nie da sie przedluzyc czasu dzialki jednej osobie.
wynajmijcie sobie kolegow i niech wam wejda chociaz na 5min na konto i postawia jakis klocek na dzialce.
w dzisiejszych czasach, to wszedzie spotkacie jakis komputer podlaczony do internetu, a w szkole to juz w ogole nic na tych lekcjach informatyki nie robicie, wiec macie okazje.. kilka minut i spokoj na 2 tyg.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości