Mam problema... Z laptopem
#1
No elo
Myślę że to laptop coś odwala... ale o tym za chwilę

Wi-Fi
z routera mobilnego internet działa normalnie, ale z normalnego routera internet działa wszędzie tylko nie na laptopie. Mógłby ktoś mi coś doradzić? Kiedy łącze się z tym "normalnym" internetem, jest napisane "łączenie" oraz "Nawiązywanie połączenia trwa dłużej niż zwykle"

Walony Windows 8...
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#2
Z restartuj sterowniki w lapku

Wysłane z mojego GT-I8200N przy użyciu Tapatalka
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#3
jak chcesz mieć już specjalnie tego neta w lapku to dołącz kabel co zasila router (ten co daje internet xD) i podłącz do lapka tylko chyba wtedy inne urządzenia nie mogą korzystać z internnetu
........................................UwU
Niedostępny
#4
(10-18-2015, 12:33)Mateuu napisał(a): jak chcesz mieć już specjalnie tego neta w lapku to dołącz kabel co zasila router (ten co daje internet xD) i podłącz do lapka tylko chyba wtedy inne urządzenia nie mogą korzystać z internnetu
Kabel Ethernet. I nie masz racji, ja mam podłączony router do PS3 tym kablem i mogę korzystać z Wi-Fi. Spróbuj połączyć router z laptopem tym kablem.
#5
Miałam pogadankę z Hayerem i skończyło się na... Odzyskiwaniu kompa xd
ale za to rozwiązałam 2 problemy dzięki niemu
tanie mięso psy jedzą kurde no

a co do kabla ethernet: czesto mi przerywa internet + nie zawsze mam możliwość korzystania z tego kabla, bo brat używa PC a do tego potrzebuje internetu
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#6
Windows 8.1 jest okej, to nie przez system tylko coś po prostu było źle ustawione ;p Gdyby nie to, że odzyskiwanie kompa, to może bym coś wykombinował, ale jak nie trzeba to nie
Niedostępny
#7
A mi laptop nie chce sie wlaczyc przy podlaczonym zasilaczu ._.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
Bateria ci się rozwalila musisz wlacac bez baterii
........................................UwU
Niedostępny
#9
No ale ja teraz to już wcale nie mogę na zasilaczy jechać :/
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#10
Moim zdaniem powodem może być to, że masz już podłączoną maksymalną ilość komputerków, ja np. nie mogę podłączyć więcej niż 3 lub 4 urządzenia do internetu.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości