Skarga na gracza SteamGlucio1809
#1
Witam chciałbym zgłosić gracza SteamGlucio1809, za :

- Kradzieże (na 1400$) , z czego nie posiadam dowodów materialnych, gdyż olałem temat , bo stwierdziłem ,że dziecko dobrze po polsku nie umie pisać.
- okaleczanie zwierząt na mojej działce (wędką). Screen'y poniżej.

Screeny


Nie mam zamiaru użerać się z tym niedorozwiniętym i niedokształconym szczylem. Nie mam po 10-15 lat jak niektórzy ,albo znaczna wiekszość tego serwera. Mam nadzieje ,że wyciągniecie z tego jakieś konsekwencje w postaci stałego zbanowania tego gracza. O jego kradzieżach słyszałem już od paru graczy. Mam 23 lata , gram w to dla fun'u , nie zakładałbym tego posta gdyby był naprawdę zbędny.

Pozdrawiam

Eryk
#2
Nie musisz nam podawać wieku, każdy jest tutaj traktowany równo. Hmm, przynajmniej powinien.
Co do tematu, to wątpię że są to wystarczające dowody. Widać jedynie co pisze. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć koledze by takie coś napisał, tylko w sumie nie miałoby to sensu. W każdym razie lepszy byłby filmik na którym widać że kradnie, ale to decyzja administracji. Ja tu jestem tylko od nabijania postów.

Edit: Aha, i w dodatku screeny są dziwnie ucięte. To chyba Twoja pierwsza skarga, więc administracja to chyba pominie, ale następnym razem nie ucinaj screenów.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości