prosba do administracji
#1
czesc tu mateusz717 prosze o odbanowanie mojego konta ponieważ dostalem bana za reklamę innego serwera . Kiedys około 10 września 2015 pewien gracz pisal na chacie czy ktoś zna serwer jakiś z działkami wiec napisałem serwer na tabliczce na mojej działce
(id:33-12) . tamten gracz nie przyszedł a ja zapomniałem zniszczyć
tabliczke. a ze pewnego dnia gracz magda123love chciała cos odemnie kupic nwm. co ale chyba zelazo ( a ja miałem już z nią do czynienia ona mnie statarzowala mam ss i zmuszala do dawania diamentów ) i ona zobaczyla ta tabliczke i zrobila ss i wstawila na forum... wiec bardzo proszę na kolanach odbanujcie mnie (mateusz717) albo chociaż zróbcie żeby dzialka była opuszczona bardzo proszę... proszę o odpowiedz


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Nie wolno reklamować serwera, ani na działkach, ani na chacie. Wchodząc na stronę sky-land widzisz za co gracze otrzymują bany. Nie jestem pewna czy dostaniesz unbana...
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#3
Ta... Rozglaszales na chacie ze tam jest IP i zapraszasz.
Dla kolegów reklama tez jest niedozwolona. I to Magda przyszła tam nie na handel a zrobić screenshota

Wysłane z mojego GT-I8200N przy użyciu Tapatalka
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#4
jakiś gracz pytal o serwer z clasic i ja pomogłem mu wiem ze reklamowanie serwera jest zabronione ale to było już moje bardzo dorobione konto wiec bardzo proszę admina o odbanowanie ...przysięgam ze już to się więcej nie wydarzy przysięgam .
#5
W sumie to nawet kojarzę, że pisałeś do mnie wiele razy na classicu i innych trybach... Wydawałeś się być w porządku, poczekaj aż napisze tu coś osoba, która cię zbanowała.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#6
Bana dostałeś 27 września (ostatnia niedziela).
Może odbanuje za miesiąc.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości