Nowa Ranga ;p
#1
Mam małą propozycje, o dodanie rangi SuperVIP, Zbroja i miecz byłaby jak VIPa tylko eq inne...





POZDRAWIAM
M_A_T_I.
#2
A jakie eq dostawałby SuperVIP? Coś mi tu śmierdzi dodaniem nowej broni...
Nie mam sygnatury. Enderman
#3
nie chodzi mi o nowe bronie... Tylko o lepsze eq np:
żelazny miecz, 2x granaty gracza, 1 seeds granat, ODSKOCZNIA, Karabin, ShotGun, itd...
#4
Lepiej już 2 "seeds granaty" Tongue
ShotGun w zestawie? Hmm... gdyby gaz pieprzowy i potki by były bardziej popularne od karabinów snajperskich to fajowo ale przecież wszyscy kupują prawie tylko snajpy jak już pójdą do sklepu.
Zobaczymy jednak jeszcze odpowiedz cichego
Nie mam sygnatury. Enderman
#5
I chociaż by dało 2000$ na Konto jak sie kupi Svipa ;p

Albo 1500$ lub tyle ile VIP Czyli 1000$
#6
Cena VIPa na tym serwerze to 7 zł. Na innych serwerach SuperVIP to trochę mniej niż podwójna cena, no i zawiera to samo co VIP, ale jest na 2 miesiące. Tylko chyba nie ma opcji około 14 zł, jest tylko 11 albo 17... No i nie wiem czy Cichemu się opłaca dawać VIPa na miesiąc za 7 zł, gdy tylko za 3 zł więcej mamy już SVIPa na 2 miesiące ;p Może ten za 17 na 3 miesiące... No nie wiem, jeżeli się mylę z tym że nie ma ceny SMS około 14, to powiedzcie ;p

Hmm.. Choociaż... http://screenshot.sh/odxCBXggpVmvI
Niedostępny
#7
Kiedyś na s1 było tak że:
VIP kosztował 7zł
SuperVIP kosztował 11zł
Elite kosztował 17zł

Więc cichy może Zrobić Svipa po 11zł jak na starych edycjach s1, s2 itd...
Ale żeby nie tylko był na 2 miesiące, ale żeby miał lepsze eq (Tylko hełm żelazny a takto reszta zbroji jak ma VIP i miecz ten sam) i bez nowych broni np:
2xNasionka, karabin, gaz pieprzowy, odskocznia, 20 befszytków, shotguna lub inaczej...
#8
pomysle.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości