ej oco hodzi
#1
oco hodzi byłem wczoraj na clsiku i miałem /dom /dom:2
a jak dzisaj wchodze pisze /dom
i jestem a /dom:2 niema wchodziłem wczoraj na 2 działki /dom i dom:2
adminowie zrubcie coś na /dom:2 miałem vile kupiłem ją za 110k i miałem dużo drogocenych ituw dużo wwartych prosze zrupcie coś z tym.

tu byłą moja działak i co sie usuneła a druga sie nie usuneła to sa jakies zarty hyba dajcei mi adminowie jakomś ville za odszkodowanie
http://scr.hu/7ftz/lr3bu to pusta działka na kturej miałem ville!!!! a na tym miałem ville tylko wy adminowie mi ją usuneliście miałem vipa ja cos ja sobie bym villy nie usuwał a nikt nie zna mojego hasła dajcei mi coś dminy bo to s jaja

2 screnhttp://scr.hu/7ftz/q73r0
#2
a czy na dzialce ze swoja "villa" postawiles lub zniszczyles chociaz jeden bloczek w ciagu ostatnich 2 tygodni?
nie liczy sie tu otwieranie skrzyn i wkladanie do nich przedmiotow.

bo nie wydaje mi sie, dzialka musi byc rozwijana, inaczej system uzna ja za nieaktywna.
i zebysmy sie tu dobrze zrozumieli: nie za nieaktywnego gracza, tylko za nieaktywna dzialke - taka na ktorej nic sie nie zmienia.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(09-30-2015, 22:48)Cichusek napisał(a): a czy na dzialce ze swoja "villa" postawiles lub zniszczyles chociaz jeden bloczek w ciagu ostatnich 2 tygodni?
nie liczy sie tu otwieranie skrzyn i wkladanie do nich przedmiotow.

bo nie wydaje mi sie, dzialka musi byc rozwijana, inaczej system uzna ja za nieaktywna.
i zebysmy sie tu dobrze zrozumieli: nie za nieaktywnego gracza, tylko za nieaktywna dzialke - taka na ktorej nic sie nie zmienia.
Czy to wlasciciel dzialki musi ją odswiezac czy moze robic to osoba dodana?
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
(10-01-2015, 06:30)HubPlayGames napisał(a):
(09-30-2015, 22:48)Cichusek napisał(a): a czy na dzialce ze swoja "villa" postawiles lub zniszczyles chociaz jeden bloczek w ciagu ostatnich 2 tygodni?
nie liczy sie tu otwieranie skrzyn i wkladanie do nich przedmiotow.

bo nie wydaje mi sie, dzialka musi byc rozwijana, inaczej system uzna ja za nieaktywna.
i zebysmy sie tu dobrze zrozumieli: nie za nieaktywnego gracza, tylko za nieaktywna dzialke - taka na ktorej nic sie nie zmienia.
Czy to wlasciciel dzialki musi ją odswiezac czy moze robic to osoba dodana?

nie jestem pewny, ale prawdopodobnie tylko wlasciciel.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Chyba dodani też mogą.
Np. Działka Kimi_Kimi stoi nadal a ona ma permanentnego bana od wakacji

Wysłane z mojego GT-I8200N przy użyciu Tapatalka
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości