Wątpliwości...
#1
Question 
Ja wiem, że administracja zabroniła sprzedaży rang VIP itd...
Tylko trochę mnie to zastanawia po co?
Poniżej logiczny argument.


Załóżmy, że jakiś gracz jest bardzo bogaty oraz uczciwy i chciałby jakimś graczom pokupować VIPy/SVIPy. Jednak jednocześnie chciałby na tym zarobić. Przykładowa propozycja - sprzedam VIPa za $100K.
Przykładowy przebieg wydarzeń:
1. IamAwesomeArcher pisze: Sprzedam VIPa za $100K.
2. Zgłasza się gracz (jakiś tam) i mówi, że chce zakupić tego VIPa.
3. Gracz grzecznie płaci Iam...owi to $100K i czeka około 2 minut po czym dostaje VIPa.
4. Obydwoje są szczęśliwi: pierwszy, ponieważ ma VIPa, a drugi, że na tym zyskał.

Serwer mógłby trochę więcej realnych pieniążków zarobić, a te dodatkowe pieniążki serwer mógłby przeznaczyć na... (nie wiem... może lepszą maszynę albo coś?)

Mam jednocześnie świadomość, że pojawiliby się nowi oszuści, jednak jeżeli coś podejrzewasz, że to może być oszust, to zwyczajnie nie kupuj i tyle.

Jeżeli dodacie możliwość taką, że nie będzie banów za próbę sprzedaży/sprzedaż jakiejś rangi to SUPER Big Grin

Jeżeli nie, to chociaż powiedzcie dlaczego nie Smile

Bardzo dziękuję za przeczytanie Smile Oczekuję jasnej odpowiedzi. Tongue

Niedostępny
#2
jest kilka powodow, ale miedzy innymi chodzi o te:
1. duza ilosc gotowki - duze ryzyko
2. nikt nie nadzoruje waszych transakcji
3. nie moge komus zagwarantowac ze nie zostanie oszukany
4. w wiekszosci gracze nie nagrywaja wymian, a przy takiej kwocie musi byc to konieczne aby bylo w miare bezpieczne
5. po pewnym czasie tylko 1% osob bedzie oferowal prawdziwe kody, a reszta z checia szybko sie wzbogaci na naiwnych graczach

oczywiscie nie przeszkadza mi to, jak kolega koledze kupi vipa, a ten mu przeleje troche kasy czy odda przedmioty. jest to juz wtedy wasza sprawa, bo sie znacie, ale nie moge pozwolic na to, aby istnialy sklepy na serwerze oferujace takie rzeczy dla kazdego. jest jeden oficjalny sklep na stronie i tego musimy sie trzymac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(09-26-2015, 21:35)Cichusek napisał(a): oczywiscie nie przeszkadza mi to, jak kolega koledze kupi vipa, a ten mu przeleje troche kasy czy odda przedmioty. jest to juz wtedy wasza sprawa, bo sie znacie, ale nie moge pozwolic na to, aby istnialy sklepy na serwerze oferujace takie rzeczy dla kazdego. jest jeden oficjalny sklep na stronie i tego musimy sie trzymac.

Chodzi mi o to, że chciałem z pewnym graczem się wymienić następująco:
1. gracz da mi $100K
2. ja kupię mu VIPa
3. gotowe

Jednak odwołałem transakcję, gdyż (teoretycznie) mógłby donieść, że ja sprzedaję rangi, czyli łamię jedną z zasad serwera. Zwyczajnie bałem się o bana za to. Tak to bym sprzedał VIPa gdyby nie groźba bana. (PS. Jestem chyba nauczciwszym graczem na serwerze - wystarczy spytać się graczy Tongue)

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości