Emeraldy...
#1
Information 
Czy można dodać Emerald na skup na spawnie? Tongue
Jeśli tak to super Smile
Jeśli nie to dlaczego Smile

Niedostępny
#2
A po co są one rzadkie a będą w ogóle nie opłacalne bo będą warte 40$ lub 20 bo x-rayowiec se ich może mieć masę lub ktoś se homa ustawi i będzie z kilofem Szczęście III se chodził i będzie miał dużo hajsu...Lepiej sellnij jakimś graczom lub wykorzystaj do beckonów

Ja bym raczej dodał NPC i by były do czegoś wykorzystywane Big Grin
........................................UwU
Niedostępny
#3
Emeraldy są rzadkie i cenne, w sumie czemu nie Tongue
Mateuu, nawet z xrayem będzie i tak ciężko, szczęście III na kilofie to też trzeba na to zapracować i namęczyć się Smile
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#4
(09-20-2015, 14:18)Mateuu napisał(a): ktoś se homa ustawi

i wedlug mnie tu jest problem, aby szmaragdy byly sprzedawane drogo, a tanio nikt nie sprzeda.
juz wiekszy zarobek bedzie ze sprzedazy bezposrednio graczom.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
(09-20-2015, 16:17)Cichusek napisał(a):
(09-20-2015, 14:18)Mateuu napisał(a): ktoś se homa ustawi

i wedlug mnie tu jest problem, aby szmaragdy byly sprzedawane drogo, a tanio nikt nie sprzeda.
juz wiekszy zarobek bedzie ze sprzedazy bezposrednio graczom.

I właśnie tu się zgodzę a cichy nie można dodać NPC ? lub chcoiaż takie NPC spawnowe czyli gracze ich nei zabija ale co restart będą nowe z nowymi ofertami
........................................UwU
Niedostępny
#6
Nieee .-.

Kiedyś pamiętam że na surowcowej były te mpc... Są teraz? Zawsze jak spotykam wioskę to żadnego nie ma... Ludzie zabijają czy co? Jeśli są wyłączone czy coś to fajnie włączyć, bo szmaragdy prócz beaconów jakiegoś innego zastosowania nie mają :/
Niedostępny
#7
(09-20-2015, 18:39)FLP napisał(a): Nieee .-.

Kiedyś pamiętam że na surowcowej były te mpc... Są teraz? Zawsze jak spotykam wioskę to żadnego nie ma... Ludzie zabijają czy co? Jeśli są wyłączone czy coś to fajnie włączyć, bo szmaragdy prócz beaconów jakiegoś innego zastosowania nie mają :/
Nie, to zepsuje gospodarkę serwera.
Sam pamiętam jak na Hc były włączone ncp.
Każdy z gildii miał po jednej skrzynce diax kilofów, siekier, łopat, hełmów, napierśników, spodenek i butów.
Rozumiem, żeby poszczególną rzecz dało się zdobyć za stak emeraldów, ale nie za 7-13 emeraldów.
#8
(09-20-2015, 18:55)Puyan napisał(a):
(09-20-2015, 18:39)FLP napisał(a): Nieee .-.

Kiedyś pamiętam że na surowcowej były te mpc... Są teraz? Zawsze jak spotykam wioskę to żadnego nie ma... Ludzie zabijają czy co? Jeśli są wyłączone czy coś to fajnie włączyć, bo szmaragdy prócz beaconów jakiegoś innego zastosowania nie mają :/
Nie, to zepsuje gospodarkę serwera.
Sam pamiętam jak na Hc były włączone ncp.
Każdy z gildii miał po jednej skrzynce diax kilofów, siekier, łopat, hełmów, napierśników, spodenek i butów.
Rozumiem, żeby poszczególną rzecz dało się zdobyć za stak emeraldów, ale nie za 7-13 emeraldów.

Ale to nie psuje bo właśnie jak ludzie pozabijają to pozabijają ale To jest Classic a chyba w klasycznym mc są NPC ? xD Puyan ale to niejest HC ;p
Ja bym był za dodaniem takto w wioskach a nie na spawnie a nie kazdy ma tyle farta ze znajdzie wioske a jak juz to czy nei rozwalana i czy z zyjacymi npc
........................................UwU
Niedostępny
#9
Hmmm... czyli do rzeczy, nie będziemy dodawać skupu emeraldów, żeby nie psuć cen emeraldów na handlu gracz-gracz. Natomiast będziemy dodawać NPC. Nie ma problemu, tylko, że jak ma się stak bloków emeraldów? Ja wiem, że mógłbym pokupować mnóstwo rzeczy, bo mam dużo emeraldów. Tylko co mi po tym? xd Bo ja nie wiem...

Już wiem Tongue Kiedyś szukałem villagerów, którzy mogliby sprzedawać butelki z XPem - ale że dowiedziałem się, że NPC są wyłączone, to się rozczarowałem - czyli może dodać NPC? Będzie to "przełom" (tak to można określić xd)

Niedostępny
#10
Cichy to jak z tymi NPC ?

czekamy na odp cichego

jak już to zobaczysz cichy to post do usuniecia
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości