Sklepik...
#1
Można dodać jakieś nowe przedmioty w sklepiku na spawnie na kupno/sprzedaż?

Na razie nie wiem, jakie itemy mogłyby być dodane xd zostawiam propozycje do przemyślenia przez administracje Smile

Niedostępny
#2
aj bym podwyższył sell diax ze 80 na 180 lub 160 bo bardziej opłacalnie a diaxy to dobry surowec a patrzac ze kosztuke 500 i sell kwarcu 1 sztuki moze na 1$ z 0.50 ?

i pozamieniac te wszystkie selly marchewek czy czegos na jakies sensowne itemami nwm ale nie takimi pierdolkami
Ja bym dodał gabke ale jako taki dosc drogi i exkluzywny przedmiot bo nie mzona go zdobyc na 1.7 (1.8 da sie)
i moze endstone ? tak nwm do ozdoby cze czegos ? bo takto nie benda ,arudzic aby robic kres i tez by to był exkluzywny towar bo tez sie go zdobyc nie da (na tym serwie Big Grin)
........................................UwU
Niedostępny
#3
Diaxy - przy cenie skupu $150 za sztukę 64 bloki diax zostałyby sprzedane w skupie za... $86.4K! (obecnie jest to $46.08K)

Cena marchewek - gdyby wzrosła, to zaczęłyby powstawać kolejne auto-famy xd ja nie lubię robić np. auto-dyniarek, bo w **** zelaza zje ta dyniarka xD a na dodatek nie ogarniam auto-dyniarek xd (ale reczne mechanizmy na duże zbiory marchewek juz tak xD)

Endstone - dobry pomysł moim zdaniem Wink


PROBLEM - gdzie mi tu postawisz teraz nowe itemy w tym sklepie? xD

Niedostępny
#4
no a gąbka ? xD

no wywali sie sell straal i krzemiania czy czegos czy tam strzal xd
........................................UwU
Niedostępny
#5
Gąbka... w wypadku 1.7 to będzie tylko blok dekoracyjny xd

Niedostępny
#6
(09-11-2015, 21:35)IamAwesomeArcher napisał(a): Gąbka... w wypadku 1.7 to będzie tylko blok dekoracyjny xd

bedzie pochlaniala wode z sasiednich dzialek i na mapie surowcowej.
na 1.8 usprawniono gabke w ten sposob, ze po jej uzyciu staje sie mokra i trzeba ja wysuszyc aby ponownie pobrala wode, w 1.7 caly czas moze ja pobierac..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
A w tym sklepie da się w ogóle kupić drewno akacji i ciemny dąb? Tongue
Niedostępny
#8
No nie da się. Niestety.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#9
To już macie co można wprowadzić .-. Tak tylko mówię, bo każde inne drewno jest
Niedostępny
#10
Ktoś tam coś kiedyś pisał o głowach, można by było coś dodać :p
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości