Ostatnia szansa...
#61
(09-10-2015, 18:36)Puyan napisał(a): Jest to serwer Cichego, a nie twój.
Zrób swój serwer, tam się rządź, dodawaj "nowości" (LongVipa, sethome w netherze, aukcje i inne), mów zawsze tak i rozdawaj rangi.

I tu się zgadzam a inne serwery wlasnie tymi aukcjamii innymi gownami tylko sa polpualre bo takto padna a sky land to serwer w jedynym rodzaju i nie należało by go pusć a na temat reutek wiesz jestem za rozwijaniem serwa dam ci zaraz to w reputkach ale dam - ok ? XD
........................................UwU
Niedostępny
#62
ok xD

Niedostępny
#63
Uważam sprawe za zamkniętą Smile

Wszyscy czekaja na twj zaje***y srwer z aukcjami log vipami endami i jakimis kosmozami nowymi rudamo i z innymi gownami juz nie mozemy sie doczekac !

Do Zamknięcia

chyba że sie poddasz i gho nei zrobisz xd
........................................UwU
Niedostępny
#64
najpierw czeba pluginow sie nauczyc xd a to jeszcze troche czasu - dlatego skierowalem sie z propkami tutaj xd

Niedostępny
#65
No, tu macie rację.
Sky-landowi, a zwłaszcza Classicowi bliżej do zwykłego MC, niż do jakiegoś rozbudowanego serwera. Jeśli doda się takie dziwne rzeczy, to serwer na pewno utraci na swojej klasyczności, a to przecież dlatego jest wybierany najchętniej z serwerów Sky-land. W dodatku Cichy nie musi się godzić, choćby było 100 tych propozycji i byłyby bardzo dobre. Pisząc propozycję trzeba przemyśleć czy serwer nie utraci więcej niż zyska. Chyba można zamknąć, mam nadzieję że pan IamAwesomeArcher zrozumiał.
Niedostępny
#66
zrozumiałem Tongue

Niedostępny
#67
To zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości