Ostatnia szansa...
#21
No z 1 punktem to się zgadzam :/ suabo (tak wiem)
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#22
MOIM ZDANIEM CO POWINNO SIĘ PRZYDAĆ TO TO 1.8 Z BLOCZKAMI I TO JUŻ W OGÓLE DAJE NOWOŚCI ITP *ups caps sorki* i już dużo fajnych rzeczy szukanie nowych rzeczy ale cichy mówi że pluginy sa w wersji beta no jakto możliwe skoro juz w przypadku 1.7 były już pluginy jie beta a teraz sa ? troche dziwne a sirt może zrobić no ale cichy też nie ma czasu
........................................UwU
Niedostępny
#23
(09-09-2015, 18:44)HubPlayGames napisał(a): Punkt piąty: Pisać proste propozycje (takie, które nie wprowadzają zbyt dużo zmian na serwer.
Punkt szósty: SKY-LAND.PL JEST Z ZAŁOŻENIA PROSTYM SERWEREM, do którego z niechcęcią podchodzi się do zmian.

Czyli serwer nie jest gotowy na propozycje w mojej skali xd już nic więcej nie mówię xd

Niedostępny
#24
(09-09-2015, 18:44)HubPlayGames napisał(a): Punkt szósty: SKY-LAND.PL JEST Z ZAŁOŻENIA PROSTYM SERWEREM, do którego z niechcęcią podchodzi się do zmian.
I tu się zgadzam właśnie dlatego bardzo lubie sky-landa od innych serwow poroste w dodatku polskie komędy Big Grin i nie jakieś kurde przesadzony tylko taki zwykły serwer minecraft taki jak by byl bez plaginow ale z nimi (chodzi o to że sky-land jest idealnym serwerem a nie jakims przekombinowanym jak inne co tezreba mase gowien robic aby ludzie grali a tu graja bez tych gowienwiec fajnie Smile)

(09-09-2015, 18:49)IamAwesomeArcher napisał(a):
(09-09-2015, 18:44)HubPlayGames napisał(a): Punkt piąty: Pisać proste propozycje (takie, które nie wprowadzają zbyt dużo zmian na serwer.
Punkt szósty: SKY-LAND.PL JEST Z ZAŁOŻENIA PROSTYM SERWEREM, do którego z niechcęcią podchodzi się do zmian.

Czyli serwer nie jest gotowy na propozycje w mojej skali xd już nic więcej nie mówię xd
bo te propozycje sa do du*y
kurde komeda aukcje pierwszy raz slycze do dup
vip i end cuichy pisal end zmniejsaa sloty i ejst wytwornia legow nawet na survi więc po co to dodawac a takto gracze sie wkorza bo bedzi mniej slotow i beda wymuszaki kupowac vipa i bedzie innych wywalac i sie wkurza i przestaną grać
........................................UwU
Niedostępny
#25
Z nowymi bloczkami z 1.8 to było by super ( KRÓLIKII *.*) ale to jest na małej ilości serwów wiec wątpie żeby było na sky. W sumie nie grałam jeszcze na multi gdzie były króliki itp.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#26
(09-09-2015, 18:52)GrzanaPL napisał(a): Z nowymi bloczkami z 1.8 to było by super ( KRÓLIKII *.*) ale to jest na małej ilości serwów wiec wątpie żeby było na sky. W sumie nie grałam jeszcze na multi gdzie były króliki itp.

ja na 1 serwie i nic nie lagowalo i bylo fajnie i nie bylo problemow z pluginami

więc było by super z kroliczkami ale cichy nei jest przekonany a szkoda bo mc 1.8 jest juz od roku ! a wtedy juz normalnie byl serw 1.7 po premierze juz po roku od premiery byl!
........................................UwU
Niedostępny
#27
No pewnie, 1.8.
I o połowe graczy mniej, bo laguje.

TAPTALAK
#28
(09-09-2015, 18:52)Raditz napisał(a): No pewnie, 1.8.
I o połowe graczy mniej, bo laguje.

TAPTALAK

jpr mc 1.8 nie laguje a dlatego mniej graczy bo na by zyczu nie dziala podobno 1.8 raditz ja na serwie z 1.8 nie mialem lagsow a nawet jak mialem mc tyko do 50fps a teraz moge miec do 200fps XD
........................................UwU
Niedostępny
#29
Ale nie każdy ma nowy komputer. Niektórzy dalej mają komputery z 1GB RAM jak ja, a 1.7 jest dobre.

TAPTALAK
#30
JA PIER$%^&I JAKI SPAM!!!!!!!!!!
Archer weź se wbij tutaj: https://minecraft.net/download i kliknij na download w napisie:
If you're running on Windows and just want to set up a server easily, download minecraft_server.1.8.8.exe and run it.
Setup tej apki jest prosty, tylko wsadź ją do nowego folderu żeby nie zapaprało folderu "pobrane" Smile
Jakby były jakieś kłopoty odwołuj się do tej strony tego oto poradnika: http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1425&PART=9020
Aha, jeszcze http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1425&PART=9040 może Ci się przydać Smile
Potem po prostu reklamuj serwer osobiście wśród kolegów (najlepiej ze szkoły czy z gdzieś tam), i mów żeby przekazali IP Twojego serwera (takie samo będzie jak IP Twojego PCta z którego masz uruchomioną apkę) wszędzie gdzie się da (no oprócz innych serwerów mc żeby nie dostali banów).
UWAGA: APLIKACJA MUSI BYĆ URUCHOMIONA NA ODPOWIEDNIM KOMPUTERZE ABY MINECRAFT WIDZIAŁ TWÓJ SERWER!!!
Nie mam sygnatury. Enderman


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości