Aukcje
#1
Exclamation 
1. PRZECZYTAJ CAŁY WĄTEK (ORAZ ZROZUM), ZANIM SIĘ WYPOWIESZ!
2. NIE ZAMYKAJ TEMATU, DAJ SIĘ WYPOWIEDZIEĆ INNYM GRAZOM!
3. JEŚLI NIE ROZUMIESZ TEJ TREŚCI, TO PRZECZYTAJ GO PONOWNIE!


Mam świadomość, że aukcje są robione "ręcznie", jednak, aby ograniczyć liczbę oszustw, proponuję dodać komendy pozwalające na taką prawdziwą aukcję (na innym serwerze bardzo podobnym do tego classica jest komenda /auction i /bid).

/auction <ilość itemów, które trzymasz w dłoni> <cena wywoławcza> <minimalne przebicie poprzedniej ceny> <czas aukcji>

/bid <ilość $>

PRZYKŁAD: /auction 64 4000 100 40 (64 diamenty, załóżmy) - wystawia na aukcję globalną 64 diamenty, które mają cenę wywoławczą $4 000, oraz trzeba przebić przynajmniej o $100, żeby "wygrywać" aukcję - aukcja kończy się po 40 sekundach

PRZYKŁAD: /bid 4100 - oferujesz $4 100 za 64 diamenty, ale jeżeli da ktoś potem $4 175, to za mało, aby przebić cenę i musi ten ktoś zrobić na przykład /bid 4225, żeby przebić cenę aukcji (tego $4 100)

PRZYKŁAD: Po zakończonej aukcji, ktoś wygrał 64 diamenty za $6 650 i temu graczowi, który zorganizował aukcję, to kasa leci do niego, a temu co wygrał licytację (w tym przypadku diamenty) to te ity lecą do niego.

I TAKIE INFO - LUBIĘ W MIARĘ TEN SERWER, ALE JEŻELI TA PROPOZYCJA SIĘ NIE PRZYJMIE - TO MACIE DUŻĄ PEWNOŚĆ, ŻE GRACZE ZACZNĄ ODCHODZIĆ, NABIERAJĄC ŚWIADOMOŚCI, ŻE SERWER SIĘ NIE ROZWIJA, BO PO TO SĄ SERWERY, ABY SIĘ ROZWIJAŁY, A NIE STAŁY W MIEJSCU Angry

Niedostępny
#2
Przestań tu rządzić. W ogóle nie podoba mi się ton twoich wypowiedzi, następnym razem dostaniesz znów warna i nie będziesz wiedział za co. Nie wiem po co komenda aukcji jak tu i tak prawie nikt z tego typu rzeczy nie korzysta.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości