Help?
#1
Nie wiem który już raz proszę was o pomoc, ale mam nadzieję że majsterkowicze(taki irwin na przykład)się znajdą.

Tym razem chodzi o słuchawki. Są one bezprzewodowe, fajniutkie, ale mają 1 problem:

Pewnego dnia, w pośpiechu odbiegłam od kompa a one spadły mi na panele z wysokości 50 cm. i niestety wcisnął się guzik zgłaśniania/zmiany utworu (+)

Od razu mówię że nie chcę tego oddawać do gwarancji(Nawet nie mam ani pudełka ani paragonu, bo niby mam bajzel w pokoju i mi wywalają "zbędne" rzeczy)
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#2
Jaka firma? Gdzie je kupiłaś i kiedy? Jeśli możesz wrzuć zdjęcie samych słuchawek, i guzików obu na jednym zdjęciu dla porównania.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#3
(09-02-2015, 21:14)patryk1954 napisał(a): Jaka firma? Gdzie je kupiłaś i kiedy?

Nie widziałeś co napisałam wyżej?

"Od razu mówię że nie chcę tego oddawać do gwarancji(Nawet nie mam ani pudełka ani paragonu, bo niby mam bajzel w pokoju i mi wywalają "zbędne" rzeczy)"

na cholerę Ci firma i data zakupu skoro ja chcę tylko naprawić wciśnięty guzik?!
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#4
Faktycznie wybacz a zdjęcie słuchawek?

Wysłane z mojego GT-I8200N przy użyciu Tapatalka
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#5
Hmm, musiałbym wiedzieć jak to wygląda, ale są w sumie dwie możliwości:

1. Wcisnął się sam kawałek tworzywa, który przykrywa przycisk. Czy przycisk wygląda na wgnieciony? Może po prostu wystarczy jakoś rozkręcić słuchawki do poziomu tego przycisku i spróbować włożyć go z powrotem?

2. Być może to uszkodzony przycisk, a nie tylko wciśnięty plastik. Z tym już nie wiem co zrobić. Jeśli jest na plus, to zapewne głośność jest na max. W takim razie, kontrolować sobie głośność w Windowsie, a sam przycisk może jakoś zdezaktywować...

Jakby co, to nie znam się na tym jakoś bardzo, po prostu pomyślałem logicznie.
Niedostępny
#6
wyłączyć przycisk w sterownikacj

Wysłane z mojego GT-I8200N przy użyciu Tapatalka
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#7
Nie sądzę by wyłączenie w sterownikach było możliwe. Na ogół w słuchawkach jest możliwość rozkręcenia tego elementu z guziczkiem, z tego co się orientuję tam są takie elementy, które przytrzymują guzik by nie był on wciśnięty. W moich słuchawkach (są one z przewodzikiem niestety, ale to nie powinno mieć żadnego znaczenia) pod spodem są śrubki które można wykręcić i zajrzeć do nich do środka. Paragonu nie masz, firmy też nie masz, nie zaszkodzi ci spróbować ich rozkręcić i sprawdzić od środka co mogło stać się z tym guziczkiem, najprawdopodobniej tam się coś połamało, pewnie jakiś drobny elemencik. Jeśli się uda to możesz to skleić, polecam Kropelkę, SuperGlue - powinny dać radę. Jak rozkręcisz i już zobaczysz wszystko od środka to napisz :p Postaram się jakoś wirtualnie pomóc dalej :p

P.S. Bardzo ciężko jest pomóc, gdy się wizualnie czegoś nie zobaczy :p Ale postaram się jak umiem używać wyobraźni, a tej nie brak Smile
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#8
Ewe masz brata na pewno ma jakiegoś magika kolegę majsterkowicza jemu oddaj do naprawy albo podlinkuj parę fotek i zamieśc tu.

Muszę widzieć uszkodzenie.
[Obrazek: e067a3d7002608fc53271e65]


Niedostępny
#9
Wpadłem do media markt popatrzeć jak to jest rozwiązane technicznie powiem tyle, będzie problem w philips praktycznie bez lekutkiego łamania plastiku są prawie nierozbieralne.
[Obrazek: e067a3d7002608fc53271e65]


Niedostępny
#10
Mi się tak zepsuły tyle że ja oddałam i stwierdzili że to nie obejmuje gwarancji (tak wiem nie chcesz oddawać) i mam zepsute :c
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości