Trochę bardziej zaawansowane statystyki
#1
Przydałaby się jakaś komenda lub strona, na których można dowiedzieć się bardziej dokładnych informacji o strzelaniu. Np. Ze snajperki headshots/shots, z której broni najwięcej razy zabiliśmy itd. Myślę, że to fajne urozmaicenie... Bo w sumie, to taki zamiennik innych gier online o strzelaniu, a w innych grach takie coś jest xD Być może możliwe do zrobienia ;p
Niedostępny
#2
Dokładnie tak Fifi! Też o tym ostatnio myślałem, ale ty wyjąłeś mi to z ust Big Grin. Jeśli można, prosimy dodajcie to Smile zróbcie to dla graczy Big Grin
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
nie da sie zrobic statystyk z poszczegolnych broni Sad
jedyne co moge pokazac to ilosc zabojstw i smierci oraz te dwie rzeczy ze soba polaczyc jakimis skomplikowanymi obliczeniami tak o, zeby bylo fajnie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Jeśli dobrze pamiętam to jeden serwer na waszym pluginie do broni posiada takie statsy, ale na pewno nie "nie da sie" bo to tylko budowanie bazy danych na podstawie tego co się pojawia w konsoli serwera, nie żadne rzeczy wpływające na sam serwer.
Nie mam sygnatury. Enderman
#5
(09-02-2015, 13:41)sebatobi napisał(a): Jeśli dobrze pamiętam to jeden serwer na waszym pluginie do broni posiada takie statsy, ale na pewno nie "nie da sie" bo to tylko budowanie bazy danych na podstawie tego co się pojawia w konsoli serwera, nie żadne rzeczy wpływające na sam serwer.

jakbym mogl to bym zrobil, proste.
po prostu "serwer" widzi tylko ze jest zabojstwo, nie rozroznia broni z ktorych kogo zabito.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości