$$$
#1
Star 
1. PRZECZYTAJ CAŁY WĄTEK ZANIM SIĘ WYPOWIESZ
2. PROSZĘ NIE ZAMYKAĆ WĄTKU, DAJ WYPOWIEDZIEĆ SIĘ INNYM GRACZOM Smile


Mam już $200K na koncie Smile i myślę, że sposób zarabiania $ powinien być, moim zdaniem, urozmaicony Smile

1. Możliwość kupna $ za realną kasę (serwer na tym zarobi Wink) - byłyby 3 opcje:
a) $5K - 2.46zł z VAT
b) $30K - 9.84zł z VAT
c) $100K - 19.68zł z VAT

2. Sklep/Skup dla VIP/SVIP - Itemy tam kupowane byłyby 30% tańsze, a itemy tam sprzedawane byłyby 30% droższe. Budowa takowego sklepu nie byłaby trudna Smile (zobacz: ScreenShot) - za tym fortem

3. Za zabójstwo gracza na PvP/MiniPvP zdobywałoby się od 0.5 do 2% kasy zabitego gracza, a w netherze od 1 do 4% gotówki (na prisonie to mniej więcej działa Tongue [tylko od $50 do $150])

4. Daily reward:
a) Gracz dostawałby od $100 do $500
b) VIP i SVIP dostawałby od $500 do $2 500


Załączone pliki Miniatury
   

Niedostępny
#2
BrunoKastner: Odpowiedz 1: było by za łatwo i tego cichusek nie zrobi. Odpowiedz 2 cichusek by tego nie zrobi bo taki wątek chyba już było. Odpowiedz 3 było by fajne ale jakiś gracz nie ma hajsu na /kasa to co ?. Odpowiedz 4 codzenne nagrody ? Za co i po co można zrobić. Automatyczne lub nie automatyczne dyniarki lub kaktusiarki
#3
1. Coś w tym jest Tongue (ale zawsze Cichusek może to zrebalansować) Wink
2. Fakt, było, jednak czemu nie można spróbować poraz kolejny? :p
3. Mnóstwo "golasów" lata po PvP/MiniPvP, więc coś złapiesz Wink (Cichusek oczywiście może to zrebalansować)
4. Daily reward - to moja propozycja - nie mówię, że TAKIE KWOTY mają być Tongue

Btw. nie chce mi się robić dyniarek - za dużo żelaza zjedzą, a kaktusiarek, bo za mało $ robią Tongue

Niedostępny
#4
BrunoKastner: ja ci mowie cichusek napisze (nie) to jest jego server jego zasady to ten wątek można zamknąć ;p
#5
(08-29-2015, 11:50)denncek napisał(a): BrunoKastner: ja ci mowie cichusek napisze (nie) to jest jego server jego zasady to ten wątek można zamknąć ;p

Skoro tak, to czemu ja piszę propozycję skoro ona (jak wszystkie) jest odrzucana?

Niedostępny
#6
BrunoKastner: może teraz nie ma cichuska ;p proste
#7
moze cos w tym jest ;p

Niedostępny
#8
Nie Smile
O tych rangach było, o sklepie też, drop kasy jest zdecydowanie zbędny, a na takim poziomie zbyt duży, mniejszy jest nieopłacalny, i zbędne.

hf.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości