PVP - Ale to przeczytaj
#1
Question 
Witam Big Grin

Tak mamy już na serwerze pvp ale z pistoletami Tongue
Dodajcie jakieś pvp typu XVSX (1vs1,2vs2,3vs3) i Areny takie jak
(Standard Prot 4,miecz sharp 5, jak uderzę kogoś a on mnie to robi się duel) (HARD set 4/3, miecz 5/2, 2 koxy,5 refili) (KNOCKGAMING Dużo beczek set 4/3 miecz 5/2 i 2/3 parę koxów i refili) (EASYHC 2 sety 4/3 miecz 5/2 dużo koxów i refili)

No i jak dla mnie najlepsze (POTY set 4/3 1 kox miecz 5/2 I FIRE RESISTANCE SPEED i całe eq w INSTANT HELTACH)

Mam nadzieję że zrozumieliście co napisałem Big Grin

MIECZ 5/2 to diamentowy miecz Sharp 5 Fire 2
Kox to złote jabłko (enchantowane)
Refil to Złote jabłko (nie enchantowane)
MIECZ 2/3 to diamentowy miecz KNOCK 2 UN 3
A jeszcze jedno w xVSx 2 koxy 3 refili 2 sety 4/3 (jeden na sobie a drugi zapasowy) i Miecz 5/2


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: mc0851.png]
#2
Ja to nie wiem co wy wymyslacie Big Grin. Ja to wchodze sb na skajlanda po to, by pograc NORMALNIE, to znaczy bez modow i takich tam. Jak chcesz sobie pograc na takich izi hace, to idz na serwer, z ktorego zaczerpnales ten pomysl.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Po co robic kolejny serwer z takim "rodzajem" pvp?I tak nikt by na nim nie gral bo takich serwerow jest bardzo duzo.
-
Niedostępny
#4
Jestem na nie dasz ten set i miecz ktoś wpisze spawn i on i jego itemy też będą z nim- potem pójdzie na takie 3-c i wszystkich powali swoim mieczykiem am jak by było, że po wpisaniu /spawn tracioloby się ity to nikt by nie kupił takiej snajpy.
Myśl taktycznie Smile

//edit
Jemu chodzi o calkiem nowy tryb czy o dodanie do pistoletów?
Jak o tryb to:
Nowy server = nowe opłaty
Nowe oplaty= większy koszt vipa
Większy koszt vipa= nikt go nie kupi
Nikt go nie kupi = bankructwo serva
Bankructwo serva= koniec że sky-land.pl

A jeśli chodzi o dodanie do pistoletów to już się wypowiedzialem. Smile
#5
(08-25-2015, 15:01)ninio napisał(a): Większy koszt vipa= nikt go nie kupi
Nikt go nie kupi = bankructwo serva
Bankructwo serva= koniec że sky-land.pl

Już nie przesadzaj z tym bankructwem, owszem zawsze ktos sie znajdzie kto bedzie gral, ale tak jak juz pisalem, niepotrzebne to.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#6
No właśnie po co... Według mnie to jest ściąganie pomysłu z ******

Ja tam bym chciała enderchesty bo czasem kupi sie za dużo snajp niepotrzebnie a potem wszystkie traci. :c
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#7
(08-25-2015, 18:17)GrzanaPL napisał(a): No właśnie po co... Według mnie to jest ściąganie pomysłu z ******

Ja tam bym chciała enderchesty bo czasem kupi sie za dużo snajp niepotrzebnie a potem wszystkie traci. :c
W tędy gdy kupisz vipa to byś chowała kity itd...

Wysłane z mojego Venue 8 3830 przy użyciu Tapatalka
#8
Już lepiej dodać mój serwer CITY xDDD

A wogóle cichy przydał by się jakiś nowy serwer np. CITY bo cos zamiast classic i prisona bo prison juz rok i nuda classic caly czas ta mama edycja malo co robic pvp oki można sky-block (nie gram xd) ale nawet ann water blocku nowa edycja

zastanów się nad jakomś nową nwm odsłoną classica lub zrobieniem CITY

XD

czekam na odp Smile

//warn
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości