SkyLauncher
#11
(08-18-2015, 08:33)sebatobi napisał(a): ŁĄŁ STIR POWRÓCIŁ!!! Ale ten launcher chyba pobiera mi snapshoty do 1.9 zamiast normalnych wersji 1.8.... wtf... a gdy sciagnał te chyba 15w33a czy cos takiego to klikam przycisk "graj" ponownie i mi nie działa i potem jedynym działającym przyciskiem jest wyjdz.
tak działa na maku, zobaczymy jak na windzie pójdzie
Przyznaje się, że nigdy nie testowałem na macu, bo po prostu go nie mam. To samo z linuxem, ale Linuxa akurat mam. Co do wyboru wersji to jest ona w opcjach. Jak wstane to napisze na szybko wersje z zapisywaniem logów, to mi je wyslesz.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
#12
Gdy pobieram ten Launcher to pokazuje sie okienko klikam w te okienko i wyskakuje mi winrar i tam jest tylko plik meta inf i com.
Co mam zrobic ?
#13
Musisz uruchomić przez jave. Postaram się w przyszłości spakowac to do exe

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
#14
Ja nie zauważyłem tak szczególnie żadnych zmian ;p
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#15
Między starym a nowym launcherem? To polecam pójść do okulisty XD. Największą różnica to to, że jest to całkowicie inny kod. Pisany od zera. Cały wygląd został zmieniony.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
#16
Daj ss z tym nowym Big Grin bo naprawde pobrałem nowy i nic Tongue
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#17
[Obrazek: QH0T0Of.png]
Podam za stira.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#18
a ikonka taka jak stara czy inna czy taka jak oryginalny mc ? xd...jej ale poczekam do exe bo ja czasami jestem mega znawca a czasami male rzecz moge rozpierdzielic xDDDD

#typowy_ja
........................................UwU
Niedostępny
#19
Co do ikony to jest taka jak w oryginalnym mc. Jak cichy zrobi nową to zmienie. Co do exe to narazie nie robię, bo wciąż nie wszystko jest tak, jak chce. Aktualnie wprowadziłem trochę zmian.

Usunąłem okienko do wymuszania zamknięcia, poprawiłem wczytywanie lokalnych wersji (huzuni będzie działał, AboundPL xD), dodałem trochę narzędzi do debugowania (zaraz dodam oddzielną wersję z logami samego launchera), zrobiłem ukrywanie launchera podczas gry, jeśli nie ma żadnej wersji wybranej to domyślna jest najnowsza stabilna, nie można otworzyć wiele okienek opcji, okienka nie znikają już gdzieś tylko trzymają się nad launcherem. Do tego dodałem szybkie sprawdzanie czy jest internet, żeby na siłę nie próbować pobrać wszystkich bibliotek jak się nie da.

To wszystko co pamiętam na tą chwilę.

EDIT: odkryłem nowy błąd, ale nazwę go ulepszeniem xD. Jeśli nie zaznaczycie, żeby pokazywało logi, to launcher się zamknie po włączeniu gry (nie dotyczy wersji z debugiem).
#20
ej to się podpytam do granie poprostu na serwie i na singlu to ktory donwalding jakis sam czy debug ? xd
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości