SkyLauncher
#41
Szukaj w kodzie... żaden minecraft by zyczu czy inny launcher z którym się spotkałem nie miał keyloggera. Stiranta też nie ma i koniec kropka xD
?
Niedostępny
#42
(08-23-2015, 09:31)FLP napisał(a): Szukaj w kodzie... żaden minecraft by zyczu czy inny launcher z którym się spotkałem nie miał keyloggera. Stiranta też nie ma i koniec kropka xD

aha no wiedziałem że frost robił se trololo ale wiedziałem więc nie nabrałem się ale warto się upewnić Smile

//Edit
stir cie przekupił ? xdd bo ktoś (nie ja) tak twierdzi
........................................UwU
Niedostępny
#43
Na windows 7 sciagnalem skylauncher i otwieram go i pisze mi "a java exception has occured" bez zadnego dodatkowego wyjasnienia
Nie mam sygnatury. Enderman
#44
Sprawdz jaka masz wersje javy. Ten launcher odpala tylko na javie 8.
#45
Ja cie krece ale beka mam jave 7 na tym kompie... bylem praktycznie pewien ze mam 8. no dobra, aktualizuje i sie zobaczy

//EDIT:
Mam jave 8 i launcher dziala!
Nie mam sygnatury. Enderman
#46
ok ;p

//warn
#47
Gdy minimalizuje MC lub przełącze okno, np. włącze folder/steama/chrome ten (Minecraft) zawiesza się i trzeba kliknąć wymuszenie zamknięcia.
What is this all about?
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#48
(08-31-2015, 07:16)Hayer napisał(a): Gdy minimalizuje MC lub przełącze okno, np. włącze folder/steama/chrome ten (Minecraft) zawiesza się i trzeba kliknąć wymuszenie zamknięcia.
What is this all about?

Ogólnie to jest parę problemów, których jeszcze nie udało mi się rozwiązać. Zaważyłem, że minimalizowanie minecrafta na wersjach po 1.8 powoduje spam w konsoli. Zrobiłem parę poprawek co do konsoli (jest kolorowa i da się kopiować Big Grin). Do tego zmieniłem trochę sposób uruchamiania (dodałem dziedziczenie wersji), uwzględniłem zasady z pliku json(do tej pory dodawane do classpath były dosłownie wszystkie biblioteki nawet jak nie pasowały do danego systemu)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości