Proszę o UB :'(
#1
Exclamation 
Cześć Wink Chciałbym prosić Administracje o UB z powodu którego nie mogę wejść na serwer, już się tłumacze:Był 11.08.2015 Kiedy byłem na surowcach w lasku brzozowym kiedy wywaliło mnie z serwera jak zawsze, No i po wbiciu na serwer patrzę a Ja nie żyję więc się bardzo zdenerwowałem i napisałem Je**** serwer z czego dostałem permanentnego bana. Wiem że trochę mnie poniosło ale co Wy byście zrobili gdybyście po wejściu na serwer zginęli z diax Diamond eq, Przepraszam za te przekleństwa i obiecuje że to się więcej nie powtórzy. Smile
#2
dostales bana za cheaty: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=16434
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Ale Ja mam bana kill aure ? przecież na tym filmie nawet mnie nie ma Cry a przecież opisałem sytuacje i bana dostałem nie za cheaty a za przekleństwa nie rozumiem o co Ci chodzi ale proszę o tego UB, ponieważ chciałbym zagrać a żadnych cheatów nie mam i nigdy nie miałem i jeszcze raz powtarzam na tym filmie mnie nawet nie ma !

Po drugie oskarżony został colacola a nie barbakam ! nie rozumiem tego Przoszęo tego UB
#4
(08-13-2015, 10:06)Barbakam napisał(a): Ale Ja mam bana kill aure ? przecież na tym filmie nawet mnie nie ma Cry

sugerowalem sie twoim emailem, poniewaz zarejestrowales sie akurat wtedy gdy ja banowalem takiego gracza Tongue
musisz poczekac na puyana, bo on ci dal tego bana (jakis dziwny powod).
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Dzięki naprawdę dzięki i obiecuje że takie przekleństwa się nie powtórzą Smile
#6
juz nie masz bana.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości