Prosba o zdjecie/skrucenie bana
#1
Dostałem bana mój nick to karmeluspawel1, oraz mój brat PIOTRUS7891.
Brat przyznał mi się ze to on faktycznie założył to fałszywe konto "dla żartu".
Ja nie miałem z tym nic wspólnego.
Według mnie perm za macc zbyt surowy dodam iż. dużo zajęło nam rozwiniecie naszych działek.
Poza tym to jego pierwsze takie zachowanie. nigdy nie czitowalismy, nikogo nie obrażaliśmy i nikogo nie oszukamy przy transakcjach.
Poza tym kilkukrotnie kopiliśmy Svip.
Rozumiem ze brat powinien dostać kare za macc.
Zwyczajowo jest 2 tyg.
karmeluspawe1
ps. ja z tym nic nie mam wspólnego.
#2
Moim zdaniem to że to twój brat to zrobił to tylko historyjka aby miec UB a po 2 jak ktoś gra na twoim komputzzerze to piszesz do cichego na pw ze dnia tego i tego grala u cb osoba z takim i takim nickiem to samo jak masz brata piszesz cichemu na pw po 3 nie robi sie zartow z serwera adminow ja tez moge zrobic 2 mk i powiedziec ze jedno to brat a 2 to on zrobil dla zartu a ja nie mam z tym nic wspolnego ;p

Raczej ban słuszny
........................................UwU
Niedostępny
#3
Administracja Wiedziała ze mam brata.
Nie grał na moim komputerze.
Grał na swoim mamy internet z jednego rutera.
Z sąd to samo ip.
#4
Jak dla mnie to BRAK UB, każdy wymyśli historyjke o bracie/siostrze, żeby uniknąć bana. Można zobaczyć nawet, że każda prośba o UB za cheaty jest o tematyce rodzeństwa ... Gdybyś się przyznał była by mniejsza kara, lecz ty wolisz OSZUKIWAĆ ADMINISTRACJĘ W CELU UZYSKANIA UB.
#5
Ja zamykam, jeśli administracja zechce to dopisze coś, bo pomału zaczyna się robić tu koncert życzeń.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości