nie wiem zemu mam bana na ip ...
#11
o ile ja się nie mylę to mam 2 starszych braci z którymi urzęduje kompa i z tego co się nie myle to ma dostęp do wszystkiego co się na nim znajduje ... Witch
#12
ja podejrzewam że tego mu brat nie zrobił poprostu wręcz żuli unbana bo reklamowal jakis serwer a teraz chce grac...moim zdaniem poprostu to ze to przez brata to wielka sciema

Jak post zbędny to usunąć ALE PROSZĘ WZIĄŚĆ POD UWAGĘ !
........................................UwU
Niedostępny
#13
za przeproszeniem [Ciach] ... naucz się czytać bo nie wiesz jak to jest mieć 2 starszych braci którzy cie robią w [Ciach] i nic na to nie poradzisz ani im nic nie zrobisz więc był bym wdzięczny jak byś skoczył z mostu i bym już to końca życia nie musiał czytać co piszesz...

//warn
#14
To ty opuść forum a nie innym rozkazujesz... Według mnie ban słuszny, i ub się nie należy, chyba , że jakoś udowodnisz Cichuskowi, że masz braci.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#15
Panu już podziękujemy, mam nadzieję, że unbana nie będzie choćby za to, że nie umiesz normalnie pisać, tylko używasz wulgaryzmów. Cichy jeśli zechce to dopisze się tu jeszcze.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości