Moderator
#1
Witam,
Nie wiedziałem w jakim dziale to umieścić wiec piszę to tutaj. Chciałbym się zapytać, co powinien robić gracz, aby zostać administratorem forum. Trzeba się udzielać we wszystkich wątkach? Czy jak? Nie wiem jakim sposobem rzepielinka dostała moda, wiec zapytam. Gdy mam czas, z chęcią wchodzę na forum sky-land.pl. Często odpowiadam na wątki, problemy innych graczy. Wiem, że nie ma rekrutacji. Jak trzeba na to zapracować? Proszę o odpowiedz Cichuska.
Pozdrawiam, Bartek.
P.S jeśli wątek umieściłem w złym dziale, proszę o przeniesienie go Smile




Nie bądź lama, daj plusika [emoji2]
#2
Cichusek sam wybiera, chociaż ja widzę ja ty się ,,udzielasz,, 27 postów ja mam jakieś 285.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#3
Patryku, napisałem "gdy mam czas" są wakacje, wiec tego czasu mam więcej niż w roku szkolnym.
GalAnonim nie zbyt wchodzi na forum, gdyż jest administratorem.


Nie bądź lama, daj plusika [emoji2]
#4
Na pewno nie spamować bezimienny, tylko po prostu sensownie pisać i pomagać. Tak jak napisał patryk, Cichy sam wybiera i nikt nie wie co kieruje tym wyborem. Nie zamykam, jeśli Cichusek zechce coś dopisać to dopisze, a jak nie to zamknie wątek.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#5
Moim zdaniem, zapracowanie na Range, bylo by fajne.
#6
Rzepielinka ja właśnie staram sie pomagać innym, i w miarę sensownie piszę, ale i tak większość mnie nie rozumie [emoji28]


Nie bądź lama, daj plusika [emoji2]
#7
(08-07-2015, 12:37)kolbaa6 napisał(a): Moim zdaniem, zapracowanie na Range, bylo by fajne.
REKRU OFF ale masz rację fajne by było.

Wysłane z mojego Venue 8 3830 przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości