Skin
#1
Cześć wszystkim!
Wie ktoś dlaczego nie da sie wejść na serwer mc.zyczu aby wgrać skina? I kiedy to bedzie naprawione? Mam ochotę wgrać skina ale ten serw nie działa :/ Znacie jakieś serwery żeby tego skina było widać tez na sky landzie? Tylko nie mówcie żebym normalnie wgrywal Tongue Admini, proszę o nie zamykanie tego wątku.
Dziękuje i pozdrawiam Bartek Smile


Sent from my iPhone using Tapatalk
#2
Złe forum, admini w takich sprawach nie pomagają kup premium-będzie widać
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#3
Z Zyczu są takie problemy, jeśli chcesz mieć pewność, że skin zadziała to niestety, ale musisz zainwestować w premium. Wtedy będziesz mieć pewność, że wszystko będzie ci poprawnie działało.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#4
Według mnie premium jest zbyt drogie :/ nie istnieją takie serwery jak zyczu do bezpłatnego zmienienia skina?


Sent from my iPhone using Tapatalk
#5
Może i istnieję, ale to reklama.

Premium=Skin
Premium zbyt drogie=brak skina-nie kombinuj
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#6
Tez chcialem ale z zyczu cos sie stalo i nie da sie wejsc na serwer'g
#7
I tak jak masz skina zyczu to widzisz go tylko ty i osoby które też mają zyczu. A teraz chyba mało kto ma zyczu [emoji14] [emoji69]

TAPATALK
Niedostępny
#8
Nawet ja opuściłem launcher zycza Cry teraz gram na skylandowym
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#9
Co wy macie z tym glopim zyczo wiecie ze waszego skina widaz ci co maja zyczu czyli wy macie zyczu widzicie swojego skina ina osoba ma zyczu widzi waszego skina ale osoba ktora ma premke go nie widzi tak samo jak osoba co uzywa launchera sky landa po 2 zyczu ma wirusy i tego koolly gera nwm jak to sie pisze xd
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości