Zapomniałem Hasła do konta piekasz
#1
Witam Smile Wczoraj chciałem wejść na konto ale nie zgadzalo sie moje hasla Sad i dlatego pisze tutaj bo wydalem tutaj juz z 50zł czyli diaxy vipy i itp i niechciałbym stracić tych itemów ! prosze żeby coś z tym zrobiono Smile
Pozdrawiam piekasz
#2
To podaj 6 pierwszych cyfr numeru telefonu i przybliżona datę zakupu vipa/diamentów.
Niedostępny
#3
to nie chodzi o vipa ...
o to chodzi ile mam tych itemow i nie chce ich stracić !
#4
(08-02-2015, 09:28)piekasz napisał(a): bo wydalem tutaj juz z 50zł czyli diaxy vipy i itp


(08-02-2015, 10:59)piekasz napisał(a): to nie chodzi o vipa ...
o to chodzi ile mam tych itemow i nie chce ich stracić !

Człowieku zdecyduj się
Widzę,że nie masz premki, więc jeśli coś kupiłeś w sklepiku sms, podaj 6 pierwszych cyfr numeru telefonu, datę i co kupiłeś.


@down dlaczego wszyscy napisali to co ja?
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#5
Jeśli kupowałeś na to konto rangi bądź jakieś przedmioty ze sklepu to podaj 6 pierwszych cyfr numeru telefonu i nie będzie problemu z nowym hasłem. Jeśli nic nie kupowałeś to niestety, ale hasła nie odzyskasz.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#6
Ale mu chodzi chyba o to że nie zna swojego hasła do konta na serwie .Jak zapomniałeś hasło do konta to nikt Ci nie pomoże ponieważ nikt inny twojego hasła nie zna bo to jest ,,twoje hasło''


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#7
Niech odpowie na to:
(08-02-2015, 10:17)ZED napisał(a): To podaj 6 pierwszych cyfr numeru telefonu i przybliżona datę zakupu vipa/diamentów.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości