Za co ?
#1
Exclamation 
Czemu Rzepielinka dostała moderatora ? za co ? za zaufanie jak mi powiedziała ?
przepraszam ale myślałam ze Cichusek ma więcej rozumu bo dawanie osobie moderatora za nic to jest chore . Możecie mnie zbanować ale to nie jest fair w obec graczy . Nie chce jej hejtować itp. nawet jej dobrze nie znacie! no okej zasłużony spk. bo nagrywa itp. ale nie Moderator ! takie jest moje zdanie i zapewne też dostane bana za nic jak Raditz za wyrażanie mojego zdania.Ale mam to gdzieś .. chcę się w końcu dowiedzieć za co ONA ma tego Mod.
i proszę nie usuwać i zamykać tego wątku bo chciałabym też zobaczyć zdanie innych na temat naszego ,,Nowego Moderatora"
#2
Nie było rekrutacji, też nie wiem za co ale widocznie tak miało być .....

Wysłane z mojego Venue 8 3830 przy użyciu Tapatalka
#3
Bo rekru. nie potrzebne wystarczy zdobyć zaufanie ;-; ,,Zaufał mi i dał " ~Rzepielinka
#4
BrunoKastner: zgadzam się z tym wątkiem po co i dlaczego też czekam na odp
#5
(07-30-2015, 12:01)Kimi_Kimi napisał(a): Bo rekru. nie potrzebne wystarczy zdobyć zaufanie ;-; ,,Zaufał mi i dał " ~Rzepielinka

Napisałam ci inaczej, gdy się zapytałaś, ale oczywiście odczytałaś to po swojemu. I na twoje pytanie: "dlaczego cichusek ci dał moda, mógł dać kidmoda albo zasłużonego" odpowiedziałam ci, że może to kwestia tego, że mi zaufał, ale ja sama nie znam odpowiedzi na to pytanie. Poza tym mam moderatora na forum, nie w grze.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#6
(07-30-2015, 13:15)Rzepielinka napisał(a):
(07-30-2015, 12:01)Kimi_Kimi napisał(a): Bo rekru. nie potrzebne wystarczy zdobyć zaufanie ;-; ,,Zaufał mi i dał " ~Rzepielinka

Poza tym mam moderatora na forum, nie w grze.

W grze zapewne też będziesz mieć.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
(07-30-2015, 11:30)Kimi_Kimi napisał(a): Czemu Rzepielinka dostała moderatora ? za co ? za zaufanie jak mi powiedziała ?
przepraszam ale myślałam ze Cichusek ma więcej rozumu bo dawanie osobie moderatora za nic to jest chore . Możecie mnie zbanować ale to nie jest fair w obec graczy . Nie chce jej hejtować itp. nawet jej dobrze nie znacie! no okej zasłużony spk. bo nagrywa itp. ale nie Moderator ! takie jest moje zdanie i zapewne też dostane bana za nic jak Raditz za wyrażanie mojego zdania.Ale mam to gdzieś .. chcę się w końcu dowiedzieć za co ONA ma tego Mod.
i proszę nie usuwać i zamykać tego wątku bo chciałabym też zobaczyć zdanie innych na temat naszego ,,Nowego Moderatora"

a co to? glos ludu sie liczy czy moj?
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości