Obraźliwy nick [do cichuska]
#1
Witam!!!
Drogi Cichusku na serwerze gra gracz o nicku SSGestpO chciałbym prosić o zmianę mu nicku lub zbanowanie tego nicku. SS i Gestapo to dwie najbardziej zbrodnicze organizacje w historii... Odpowiadają za śmierć milionów Polaków, Rosjan, Żydów i innych narodowości. Jak to wygląda jak na szanującym się serwerze gra gość z takim nickiem... Bardzo prosiłbym interwencję w tej sprawię... Ten nick obraża cześć milionów ofiar pomordowanych w bestialski sposób w obozach koncentracyjnych, ulicznych egzekucjach i katowniach Gestapo...

Proszę wybaczyć, że nie według wzoru...


Załączone pliki Miniatury
   
#2
SSGestpO* - bo taki nick ma moja siostra. Sorki, ale przez 1,5 roku grania nikomu ten nick nie przeszkadzał. Ma pokaźny dobytek i nie chce aby go straciła. Kupiła już nie raz vipa na tym serwerze. Ostatni zakup: wczoraj. Nie po to wydawała pieniądze, aby zostać zbanowana. Dziękuje. Pozdrawiam.
Pozdrawiam! Pjonaa ! HHHHTTŻŻŻŻ ! Big Grin
#3
Ja też miałem kiedyś obraźliwy nick... też wydawałem pieniądze... też miałem staki diaxów...
#4
SSGestpO, moge Ci kupic okulary Smile
#5
Tam nie ma słowa Gestapo zrozum to jest Gesstpo.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#6
Koleś, on jest jej bratem, chyba bardziej wie jaki nick ma jego siostra i nie poprawiaj go błędnie...
#7
Jest SSGestpO... SS to także była zbrodnicza hitlerowska organizacja.

A możliwe, że jest i przez O toteż proszę o blokadę obu...
#8
Człowieku, prosze. Widac dokładnie: S S G e s t p O. Moge sie nagrać i wytłumaczyć co dokładnie pisze. I proszę sie naucz sie składni, bo z ostatniego zdania nic nie rozumiem Smile
#9
Nie rozumiem po co zakładasz takie zbędne wątki, jakoś nikomu ten nick nie przeszkadza a szczególnie, że w nim nie ma nic złego...
Enderman
#10
(07-28-2015, 19:11)MasterYoda napisał(a): Jest SSGestp0... SS to także była zbrodnicza hitlerowska organizacja.
A SS to też Screenshot.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości