Skarga na martinii i Moderrator (taki nicki niestety)
#1
Twój nick: Na forum: MasterYoda w grze KuomiPL
Nick oskarżonego: Martinii, Moderrator
Opis sytuacji: Martinii chciał kupić moją działkę za 40k. Chciał abym najpierw dał mu działkę a potem mi zapłaci. Ja napisałem, że ok pod warunkiem, że sprawy dopilnuje moderator Hayer. Po chwili wbił na serwer gość o nicku Moderrator i niby miał tego pilnować. Napisałem im, że to podszywka to zaczęli mnie straszyć banem.
Dowód/Screen: W załączniku

Dodam, że przed momentem dowiedziałem się że Moderrator próbuje wyłudzać od graczy passy... Trzeba tą podszywke zbanować. A to co mi napisał na moją skargę...


Załączone pliki Miniatury
                   
#2
Nie nazwałabym tego straszeniem, ale za podszywkę należałby się perm. Dodam, że na początku 1 ss recu się nieładnie wysławia i prosiłabym już we własnym imieniu o danie mu bana.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#3
recu wyciszony.
Moderrator zbanowany.
Martinii to tak średnio, bo albo nie widzę, albo nie ma dowodów (chociaż ja bym zbanował, bo wiem co do mnie pisał, no ale brak dowodów).

Jeżeli osoba z którą się wymieniasz nie idzie na ugody typu "dam połowę, dasz <dowolnyPrzedmiot>, ja resztę" to jest w 90% oszust. Po prostu nie wymieniaj się z nim.
JEŻELI KTOŚ MÓWI CI, ŻE JEST MODERATOREM/ADMINISTRATOREM I NIE WIESZ NA PEWNO, ŻE JEST NIM. POPROŚ O DOWÓD W POSTACI, np. KICKA! (albo mute).
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości