Oszczerstwo! Kłamstwo! I półprawda!
#1
Witam,
Przychodzę tutaj nie bez powodu, lecz z nie lada problemem. Pojawił się on podczas co niedzielnej rozgrywki kiedy to ja na koncie mojej siostry która na serwerze społecznościowym sky-land.pl znana jest pod nickiem "__madi__" . Pewnie Drogi adminie, użytkowniku który właśnie to czyta jesteś ciekawy czego owy problem dotyczy. Abstrahując grałem na trybie z pistoletami, czy jakoś tak. Lecz zostałem oskarżony prze gracza "rzepielinka" o używanie "czitów". Postanowiłem nie przejmować się jej bezpodstawnymi oskarżeniami, bo w minecrafta gram już około trzy lata a "klepie się" od co najmniej dwa lata więc mam w tym nieco wprawy. Lecz po zakończeniu rozgrywki około godziny 18-nastej dostałem bana za mniemane używanie "czitów". Co uniemożliwia nie tylko mojej siostrze granie bo i ja mam na tym serwerze konto a przez zbanowanie na ip także mnie rozgrywka na tym serwerze została uniemożliwiona. Nie wiem kto przydziela funkcje administratora na tym serwerze, ale mam nadzieję że w przyszłości osoby które nie nadają się do tej funkcji nie będą do niej przydzielane bo bez uprzednie weryfikacji podesłanej informacji (w tym przypadku fake informacji)nie należy lub też wręcz niemożna wręczać bana osobie która nieco odstaje od reszty swoimi umiejętnościami. Mniemam że nie tylko ja ale także dziesiątki osób zostały skrzywdzone w ten sam sposób. A przez co? Przez zaniedbanie wykonania obowiązku sprawdzenia donosu. Mam nadzieję że po przeczytaniu tego wpisu administracja uszczupli się lub będzie lepiej podejmowała decyzję dotyczące banowania użytkowników.
#2
Z tego co widziałam to puyan banował __madi__ i rzeczywiście jestem przekonana, że ona używała cheatów, bo sama osobiście byłam wtedy online na serwerze i widziałam, że ich używa. Nie zgłaszałam, bo akurat nie chciało mi się nagrywać, później parę innych osób też na nią narzekało. Tupetem z twojej strony jest to, że oskarżasz administratorów o brak kompetencji, bo jeśli została zbanowana, to na pewno osoba banująca złapała ją na używaniu cheatów bądź ktoś złożył skargę na pw do admina/moderatora. Każdy się tłumaczy tak jak ty, że dobrze się klepie, bo ileś gra na pvp, ale ja wiem co widziałam i na pewno tak też było w przypadku siostry czy ciebie (bo twierdzisz, że grałeś na jej koncie), że ktoś cię sprawdzał na vanishu.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#3
Przy banowaniu sprawdzamy użytkowników obserwując ich lub na podstawie filmu. Cheaty są widoczne gołym okiem, jeżeli gracz je posiada.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości