Mam pytania.
#1
Witam! Smile
Mam kilka pytań, dotyczące forum.

Czy mogę tu, w wątku wystawić film (z np. cheaterami)
Bez wstawiania tego filmu na YouTube?

Jakim programem najlepiej
nagrywać cheaterów?

Filmy z cheaterami mają mieć
zmniejszoną swoją szybkość ?

Czy w załączniku można dodawać
też jakiekolwiek filmy ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i przepraszam
za jakiekolwiek błędy w tym wątku jak i też za inne.
Dasz plusika ? + odwdzięczę się Wink
#2
1. Tak, ale na jakiś hosting, najlepiej z odtwarzaczem, taki jak Mediafire. Ale musisz zrobić osobną skargę ze wzorem.
2. Fraps/BandiCam/Action. Tylko fraps robi bardzo duże filmy.
3. Jak uważasz, zazwyczaj nie jest to potrzebne, ale w razie problemów możesz zwolnić do 0,75 czy 0,5.
4. Raczej nie, na 90% wydaje mi się, że nie. Z resztą spróbuj, bo ja nigdy nie robiłem tak Tongue

Czy coś jeszcze?
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#3
1. Możesz, ale dla Ciebie, administracji i innych graczy jest to najwygodniejsza forma zgłaszania

2. Ach, każdy program który potrafi nagrywać jest dobry. Najlepiej posprawdzaj większość, by zobaczyć, w którym z nich masz najwięcej klatek na sekundę. Pamiętaj, że te programy są przeważnie płatne, co wiąże się z ograniczeniami (np. Fraps ma nagrywanie tylko do 30 sekund filmu w wersji niezakupionej). Możesz kupić taki program, użyć innego lub pobrać nielegalny, ale linków do nielegalnych programów nie będę podawał.

3. Jeżeli uważasz, że to jest potrzebne (lepiej widać jego cheaty), to możesz zwolnić. Chcesz wiedzieć jak? Polecam poszukać w Googlu, zapewne są jakieś darmowe programy do tego.

4. Nie, ponieważ filmy to za duże pliki by się tam zmieściły.

Heh, Hajer pierwszy, ale ja mam dłużej! XD
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości