cichusku
#1
no powoli zaczynam rozumiec o co chodzi... bynajmnie do rzeczy chce rozebrac dyniarke na spawn... to potrwa 2 dni po prostu chce zebys mi spowrotem oddal moje bloczki szkla i jasnoglazu tam ja ja rozbiore bo produknywnosc spadla o 3/4 wynioslem sie ze spawn juz sprzedalem 2 dzialki chce i ta... teraz prosba kolego dalo by sie tak zrobic zeby 2 dni stala ta dyniarka jak byla przed zmiana? po 2 dniach mozesz zamienic spowrotem jesli niezdaze lub uznasz ze klamie ? robie to wyloncznie dla tego bo mlodzi tesknia za mna a ja za nimi na innych serwach to juz nie to...
#2
W sumie, moim zdaniem też cichusku źle zrobiłeś, bo rozumiem działka miała straszne lagi, ale bloczki już mu daj. Myślę, że zrozumiał i tak już nie będzie robił..... heh xD

Mówię poważnie !
#3
a i jeszcze jedno wojna mnie prosi bym o tym wspomnial czy jak ja przeniose dyniarke on dostanie tez wsio spowrrotem? bez mojej ogromnej dyniarki i tak bedzie mniej lagow?
#4
cichusku przychylam sie za prosba ZiiiZ, bo to nieladnie z Twojej strony tak usuwać bez wcześniejszej notyfikacji, karać kogoś za ambicję i energię włożoną w rozbudowę Waszego serwera by był ładniejszy i ciekawszy. Każdy (jeśli nie zawinił z własnej woli bądź nieświadomie) powinien mieć szansę zebrać manatki przed usunięciem "problemu". Classic to nie Creative gdzie o itemy łatwo.
gracz Everleen Sad
#5
(07-22-2015, 20:52)ZiiiZ napisał(a): bo mlodzi tesknia za mna

Nie rób z siebie pępka świata. Trzeba było nie robić dyniarki, wiedząc, że będzie tworzyła lagi. Zapewniam Cię, że "młodzi" sobie bez Ciebie poradzą Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości