MAM TO ROZBIC NA KILKA WATKOW? OK!
#1
Wiec... Zniszczyłeś mi działkę cichy bo twierdzisz ze ona laguje, no ok! Twój serw nieutrzymuje takiej ilosci pierdył, ma albo za mało kb/s albo za mało wbudowanego ramu lub za wolnego proca... wyobraż sobie jak by było, gdyby na serwie pokazalo sie takich 15-20 graczy jak ja (mala sumka)? wracajac do tematu rozbije go na kilka liczb- ''temat'' ;p , to po co utrzymujesz serw na 1000 osob skoro ci laguje i niewytrzymuje jak nigdy nie jest on zapelniony i po co sa rezerwacje slotow dla vip ? czy nieuwazasz ze gdybys zmniejszyl powiedzmy nawet o 1/4 tego niezmniejszylo by to obciazenia ? max widzialem 844 graczy... to i tak sporo i cieszy sie sky-land popularnoscia ale jesli czegos niezmienisz (nie wygladu pvp lub innych /cenzura/ ) tylko np. pluginow lub sprzetu twoj serw bedzie jaki jest, a to jest byl i bedzie moj pierwszy serw ktoremu zaufalem... Sad proponuje ci zmiany ktore niebeda dotykaly zaawansowanych graczy, chyba ze to serw na ktorym maja stac tylko skrzynki i krafty bo to jest wspaniala gra ?


Załączone pliki
.bmp   asdasdas.bmp (Rozmiar: 1.98 MB / Pobrań: 23)
#2
Ale to nie laguje na maszynie, bo jest 19+ tps, zazwyczaj prawie 20, czyli bardzo dobrze.
To laguje na komputerach graczy. Nie każdy ma 6x gtx 980 ti i najnowszy i7. Dbamy o wygodę gry ogółu.
Co do slotów to na classic jest 120, a nie tysiąc, często w okresie bez wakacji jest przepełniony.

I nawet jak zmniejszy ilość slotów to nic się nie zmieni.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#3
(07-19-2015, 05:58)Hayer napisał(a): Ale to nie laguje na maszynie, bo jest 19+ tps, zazwyczaj prawie 20, czyli bardzo dobrze.
To laguje na komputerach graczy. Nie każdy ma 6x gtx 980 ti i najnowszy i7. Dbamy o wygodę gry ogółu.
Co do slotów to na classic jest 120, a nie tysiąc, często w okresie bez wakacji jest przepełniony.

I nawet jak zmniejszy ilość slotów to nic się nie zmieni.

dokladnie tak.
maszyna nic do tego nie ma, po prostu gracze skarza mi sie ze maja tam bardzo malo fps i takie sciny ze nie da ske grac. wiesz co? skoro chcesz taki mobgrinder, to kup kazdemu graczowi lepszy komputer i ci pozwole taki miec, a nawet 10 takich. nie kazdy ma pieniadze na takie super cos, ale kazdy chce grac.

i przestan z nami dyskutowac w ten sposob, bo zarqz dostaniesz bana za to slownictwo i ogolne nastawienie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości