Update
#1
Czy...?

Jeżeli będzie update całego SkyLanda na 1.8 to będzie wymuszona nowa edycja na wszystkich serwerach? Zależy mi bardzo, żeby jej NIE BYŁO (zwłaszcza na Classicu), ponieważ realizuję bardzo ambitny parkour - "Uber Parkor" i pewnie wiele graczy by nie chciało, żeby nowa edycja przeszkodziła im w realizacji swoich planów.

Poza tym, ci którzy koniecznie chcą nową edycję to niech zresetują sobie działki, ity oddadzą na spawnie, a $$$ rozdadzą innym i po kłopocie (tak myślę).

Daj plusika -> bądź AWESOME! Big Grin

Niedostępny
#2
Hehe, właśnie z tymi osobami, które chcą nowej edycji jest inaczej.
Kiedy jest nowa edycja na serwerze coś się dzieje, każdy walczy, żeby być jak najlepszym. Są emocje, kto zrobi pierwszy mobgrinder, kto pierwszy będzie miał jakiś przedmiot itp. Są wahania na rynku, ceny cały czas się zmieniają, diaxy po $130 a nie po $60. Jest fajnie. A takie rozdanie itemów, żeby pograć sobie samemu jest bez sensu XD
Kurde, żeby Cichy miał tylko więcej czasu, to pewnie zrobiłby nową edycję. A ja jestem za tym, żeby były 2 skajbloki w powietrzu.
#3
No nie będzie, tam Cichy nie ma czasu, takie tam. Jak już to nowa mapa surowcowa, może nether, nowe bloki, dodatki 1.8, brak 1.7.
Będzie raczej gładkie przejście.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości