kill aura
#1
Exclamation 
Mój nick: bezimiennybartek
Nick oskarżonego: patolec
Powód zgłoszenia: kill aura, cheaty
Dowód/screen: brak
Szanowna administracjo. Chciałbym zgłosić uzytkownika patolec, ponieważ na pvp bije plecami, posiada cheaty itd. Prosiłbym jakiegoś administratora, aby wszedł na classica i zaobserwuje bitwę z jego udziałem. Gdy będę miał dowód to natychmiast go tu wkleję.Wink

P.S Jest dużo świadków którzy to potwierdzą. Prosiłbym o wpisanie się poniżej tego wątku /\
#2
Pamiętaj - temat zostanie natychmiastowo zamknięty z powodu braku dowodów (chyba, że administracja będzie cierpliwa i poczeka na dowody Tongue)

Daj plusika -> bądź AWESOME! Big Grin

Niedostępny
#3
Jeżeli chcesz zgłosić jakiegoś gracza, albo poprosić administrację o to, aby gracza sprawdziła to napisz na PW. Jeśli składasz na kogoś skargę to musisz mieć dowody, najlepiej w postaci filmiku, ponieważ wszystko dokładnie widać. Poza tym wiadomą rzeczą jest, że jeśli oskarżony gracz przeczyta taką skargę na forum to najprawdopodobniej wyłączy cheaty i nie będzie ich używać,ponieważ będzie się spodziewał, że będzie sprawdzany.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości