Kradzież
#1
Exclamation 
Ehhh.. No więc - Dzisiaj 2015-07-02 weszłam na Classic żeby zobaczyć na działkę.
Jak weszłam na działkę w było pełno lawy. >Miałam w skrzynkach dużo zbroi,mieczy DOBRYCH potek , redstone itp. bardzo dobre ity< Jak sie okazało - Połowy skrzynek brak.. wszystkie puste. Miałam sklep. CAŁY ROZWALONY. Sklep ze zwierzętami - pozabijane wszystkie co do jednego. Straciłam pełno rzeczy na które pracowałam bardzo długo. No ale cóż złodziejka którą bym rozszarpała zostawiła tabliczke "Dziękuje za ity Layla" [SCR NA DOLE] tak, mogła bym sama zrobić tabliczke i oskarzyć kogoś bo go nie lubie. Ale tego akurat bym nie zrobiła. {Oczywiście słowa nie wystarczą}... No ale ok. Złodziejka też co mnie bardzo zdziwiło znalazła moje ukryte skrzynki mimo tego że były dobrze schowane. I nikt po za mną nie wiedział że wogóle mam takie skrzynki.. No oczywiście Diax bloki też odkopane.. Byłam wściekła , i nie przypominałam sobie żebym kogoś dodawała.. Bo zawsze byłam ostrożna. Ale wpisałam /Dzialka info. Bo ktoś powiedział żebym to napisała to mi wyskoczy. Wyskoczyło że była to " Layla7891 " no i przypomniało mi się jak kiedyś kupywałam kiedyś od niej konia. Tzn. ona wtedy kasy nie chciała mówiła że to niby za free. A jak dostarczyłam konia ona powiedziała żebym ją dodała , ja odmówiłam. Mimo tego że cały czas nalegała.

Więc nie wiem czy to wystarczające dowody ale zależy mi na tym aby ktoś ją zbanował. Pracowałam na te rzeczy ciężko a ona po prostu sobie zabrała..
A grając na serwerze boje sie wrzucać do skrzynki itów, wiedząc że na serwie jest taka osoba jak ona..

Prosze, chce aby poniosła konsekfencje tego co zrobiła. Jestem naprawde wściekła mam nadzieje że coś zrobicie.. ://
>Na dole zdjęcie CZĘŚCI zepsutego sklepu<


Załączone pliki Miniatury
           
#2
Pamiętam jak wymuszała od Ciebie to dodanie, akurat byłem na serwerze, więc potwierdzę, choć mało co to da. Trochę dziwne ,że ty jej niby nie dodawałaś , a jest dodana... być może się włamała czy coś? Jesteś pewna, że nie dodawałaś?
Niedostępny
#3
Musiała dodać i zapomnieć o tym.Ale szczerze wątpie by ktoś sobie demolował działkę tylko po to żeby ktoś dostał bana.
#4
Niemożliwe, żebyś nie dodała jej do działki. Musiałaś dodać i zapomnieć, że to zrobiłaś, innej opcji nie ma (do działki dodajesz na własną odpowiedzialność). Ukryte skrzynki mogła odnaleźć, ponieważ zapewne miała cheaty, na których widać skrzynki, nawet te ukryte. Co do tabliczki to mogłaś ją sama postawić i teraz chcesz wyłudzić rzeczy, więc niestety nic nie odzyskasz.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości