Logacz
#11
Dopiero w 0:05 sekundzie Ciebie widać, a to co było wcześniej to nie wiadomo czy sobie zmyśliłeś, czy tak naprawde było.

W 0:07 sekundzie nie biegłeś do drugiego przeciwnika, bo nie wiedziałeś że tam jest, dopiero jak się wychylił, lub spojrzałeś kontem oka na monitor, ale nagle on strzelił w ciebie i odleciałeś, ale dalej uciekałeś....
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#12
Nie mów mi co ja wtedy robiłem bo nie jestem idiotą i wiem co robiłem więc nie zgrywaj jakiegoś wszechwiedzącego bo ci to nie wychodzi...
#13
Dowód, TO TYLKO TEN FILM, a nie że sobie napiszesz, bo ty widziałeś... Dużo osób na świecie kłamie.... może chciałeś dobrze, ale nie masz dowodów.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#14
Tak dobrze mówisz ten film to dowód który mnie uniewinnia bo dobrze na nim widać co robię dzięki że to napisałeś. Tak wiem że dużo osób kłamie bo kłamiesz non stop (można czytać kilka postów temu) na filmiku widać że nie robię tych rzeczy o których ty sobie tak opowiadasz bezmyślnie...
Prosiłbym cię już o nie wypowiadanie się bo twoje słowa nic nie zmienią na filmie widać że jestem niewinny i tyle.
PS: Jak już kłamiesz to myśl bo się gubisz.
#15
0:05 - Pojawił się Arsen, który zauważył TurboDispensera96 i nagle zaczyna uciekać.
0:06 - Uciekasz
0:07 - Mogłeś, lub nie zauważyć drugiego przeciwnika, który wbił się w kadr filmu, był wcześniej pomiędzy domkami lub dalej, nie mogłeś go wcześniej zauważyć.
0:08 - nadal uciekałeś, ale nie biegłeś w stronie drugiego przeciwnika, on strzelił w ciebie i się odbiłeś i dalej uciekałeś
0:13 - Lognąłeś, lub wpisałeś: "/spawn"

Mogłeś przecież wcześniej napisać że "kłamię", a ty pisałeś że wtedy niby coś zrobiłeś i nagle jak skończyłem pisać lekturę, to ty już zacząłeś pisać, że ja "kłamię"....(masło maślane)

Poza tym jak lognąłeś, to było niehonorowe zagranie Expert, jeśli twierdzisz że on też logał, to dowodów nie masz.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#16
0:05 Patrze się w przecwną stronę od turbo...Poleciał 1 skanujący pocisk dobrze to akurat widaćna tym niewyraznym filmie.
0:06 zaczyna biec zabić ziomka który pojawia się potem w filmie...
0:07 Pan Giapyte kłamie bo widziałem gracza i niech się nauczy pisać nicki wiem że film niewyrazny ale na forum widzisz...
0:08 Cięsząc się że ktoś mi pomógł uciec z pola bitwy (a przy tym uratował komuś życie bo dostał hita i fajerweka poszła od niego)oddalam się niewielki kawałek chowie za drzewo żeby nikt we mnie nie strzelił i wpisuje /spawn
0:13 Poszedłem na /spawn odpisałem gościowi na temat logania...
Tak widać na filmiku za twoje głupkowate wymysły powinien być perm...
Od tego posta nie odpowiadam już na twoje głupie bzdury tylko czekam na cichego...
Ile razy mam mówić że nie lognołem poszłem do sklepu po eq niewiedziałem że po taki strzale na którym tak daleko odlecialem komuś się będzie chciało mnie gonić niewiedziałem nawet kto to bo go niewidziałem...
np. Rzepielinka strzelam się z nią dostaje hita z fajerwerką ale ona mnie nie goni szansa że by za mną poszedł 1/10000000
Lognięcie=wyjście z serwera
np. Nq ja logam Dobranoc wszytkim...
#17
Nie, nie, nie. Wszystko co napisałem jest dobrze, dopiero ledwo co w szóstej sekundzie już uciekałeś, ale wcześniej go zauważyłeś, W ogóle ile razy oglądałeś ten film, raz, dwa, bo ja piętnaście.

Może widziałeś drugiego przeciwnika, ale nie jest to przedstawione na filmie i nie wiadomo czy go widziałeś, czy nie.

Loganie jest niehonorowym zagraniem. Expert

Panie CichuskuCichusek, czekamy na ciebie i kto pisze prawdę ?

Ja, czy on ?
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości