ehhh jak zawsze
#1
z kazdym razem zdaza sie aurowiec... juz mam dosc tych stiwow na pvp z auro czy nikt normalny niemoze cos z tym zrobic tylko za kazdym razem trza nagrac.... to troche bez sensu bo sami goscie z hazuni czy jak to tam siedza na pvp... biedny ten clasic ze wzgledu na niedopracowania anty modow.... np zeby zatrzymac x-rayowcow powinniscie wprowadzic drop! zreszta co ja gadam cihy mowi zebym se kupil slownik mam to .... co pisze w necie wolalbym zeby classic byl najbardziej dopracowany bo tam gra najwiecej najmlodszych a jak mi wyskakuje ze sie zakohuje mute na 10 min to bieda....
#2
przykra sprawa Cry straznik mowiles ze mnie nagralem "mam aure" Big Grin

nagrales*
awek - na glowie i w rece mam czaszki szkietela (inne osoby maja je na 100% ode mnie)
#3
niemowilem o tobie ;p lolol312dziwne kamienny miecz diax prot 3 4 serca na hita ??? nieno ale to normalne kazdemu sie na pvp jak widze zdaza
#4
Potwierdzam, jest sporo tych cheaterów, zarówno aurowców i x-rayowców. Co do tego drugiego, to jest dość skuteczna ochrona, bo jest coś typu orebsfucatora, czyli pluginu który zamienia w stone wszystkie rudy dopóki ich się nie zobaczy.

Co do haxów na walkę, to naprawdę nie jest fajnie, i np. ja nie chodzę na pvp tylko z tego powodu.
Niedostępny
#5
(06-27-2015, 03:31)FLP napisał(a): Potwierdzam, jest sporo tych cheaterów, zarówno aurowców i x-rayowców. Co do tego drugiego, to jest dość skuteczna ochrona, bo jest coś typu orebsfucatora, czyli pluginu który zamienia w stone wszystkie rudy dopóki ich się nie zobaczy.

Co do haxów na walkę, to naprawdę nie jest fajnie, i np. ja nie chodzę na pvp tylko z tego powodu.

mamy anty-xray na serwerze, ktory dziala dobrze.
co do aury, to juz sie wypowiadalem na ten temat.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości