Mapa
#1
Information 
Hej cichy Smile

Ostatnio zauważyłem że na pistoletach na mapie 1 gra bardzo mało osób. Z tego względu że za niedługo wakacje i będę miał czas (kolonia dopiero w sierpniu) To czy mógłbym podjąć się zbudowania nowej mapki? Będzie miała taki sam styl jak inne (no chyba że chcecie inny, ale z gliny bardzo wygodnie się buduje Smile ) Ale będzie inna tematyka mapy (np. kurort, więzienie, itp.)
Co wy na to?
Co cichy o tym sądzisz?
Obiecuję że postaram się by była fajna i grywalna Smile
//edit
Nie sugeruję dodania "mapy 4" tylko zastąpić obecną na 1 mapie moją zbudowaną (o ile się spodoba Big Grin)
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#2
Wątpie żeby się zgodził.Marne szanse
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#3
(06-24-2015, 11:57)GrzanaPL napisał(a): Wątpie żeby się zgodził.Marne szanse

No nie wiem, mam nadzieję że może się zgodzi. Wystarczy wejść w godzinach wieczornych (wtedy jest chyba najwięcej ludzi) i na mapie 1 są prawie pustki, odkąd istnieje mapa 3 (wioska) tam siedzi chyba najwięcej osób. Czas ją ożywić Smile
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#4
Też mógłbym zbudować. Wie ktoś może, jakie wymiary ma mapka? (wysokość, szerokość, długość)
#5
Jeśli będą kogoś do ,,ożywiana" brać to kogoś w 100% zaufanym.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#6
juz ktos kiedys pisal, ze chce zrobic mapke i na tym sie skonczylo.
jak chcecie to zrobcie, ale raczej wszystkich nie dodam (jezeli zrobi kilka osob), ani nawet nie wiem kiedy dodam ta jedna, jezeli w ogole bedzie sie nadawala.

wymiary sami musicie sobie zmierzyc, moga byc przyblizone Tongue
co do scian dookola i sufitu, to ja juz je zrobie, chyba ze chcecie jakies ladniejsze w stylu domkow czy czegos, to juz wasza w tym glowa ;p
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości