Cichusek
#1
Exclamation 
Ciagle mam problem z nagrywaniem, wszystko sie swietnie nagrywa ale jak chce obrobic w AAE to dzwiek sie znieksztalca, cofa obraz i renderuje strasznie ciezkie pliki :/
w youtube mozna to spowolnic na ¼ predkosci, nagralem logacza i co o tym myslisz ? Beda kary za takie loganie czy nie ?

koleś który lognal to ural22
#2
kilka osob tutaj zabiles, bo dostales kolejny poziom.
rozumiem ze chodzi ci o 15 sekunde filmiku?
ciezko mi tam przeczytac nick tego gracza, ale mysle ze on zostal zabity przez V4ri0, ktory strzelal w tamta strone, a dopiero pozniej do ciebie.
(widac, ze leci tam duzo sniezek, ktore nie sa twoje, a po chwili gracz znika)
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
nie obraz sie ale... wez przestan... schowal sie za drzewo, wiec kulki go nie dosiegnely, nie mozesz przeczytac nicku ? to otwórz to w youtubie i w ustawieniach zmien predkosc na 0.25 bedziesz mial to bardzo powoli

nawet jak sie film w odpowiednim momencie zpauzuje to bedzie widac ural22
no ale dobra, mniejsza z ta sytuacja, to wkoncu jak bede mial twarde dowody ze gracz loga to mam tu wrzucac i gracze beda karani czy nie ?
#4
(06-23-2015, 17:29)TurboSpencer96 napisał(a): nie obraz sie ale... wez przestan... schowal sie za drzewo, wiec kulki go nie dosiegnely, nie mozesz przeczytac nicku ? to otwórz to w youtubie i w ustawieniach zmien predkosc na 0.25 bedziesz mial to bardzo powoli

nawet jak sie film w odpowiednim momencie zpauzuje to bedzie widac ural22
no ale dobra, mniejsza z ta sytuacja, to wkoncu jak bede mial twarde dowody ze gracz loga to mam tu wrzucac i gracze beda karani czy nie ?

Jak dla mnie można za to dać karę, bo w końcu to mega wkurza, jak strzelasz do kolesia, ma mało hp i nagle loga... 1 poziom i 10$ poszło...
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#5
pozatym niektórzy gracze sie jeszcze chwala na chacie itp....
nie zapominajmy jednak ze to jest pvp, a co to za pvp w którym gracze moga logac ? ; 3
#6
nagrywaj jak chcesz.
ten filmik akurat nie byl zbyt udany tzn. nie jestem w 100% pewien, ze gracz sie wylogowal.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości